jaccoo1 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Witam wszystkich , poszukuję namiotu na lód czy ktoś z was ma jakieś doświadczeniaz tego typu sprzetem.Gdzie można coś takiego kupić, czy warto kupić?
Mateusz Baran Opublikowano 4 Stycznia 2010 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Najlepiej chyba za oceanem. Nasi zaprzyjaźnieni Mistrzowie coś takiego prezentowali ostatnio. W wątku o podlodowych łowach w USA jest coś o tym wspomniane.
suli102 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Przepraszam mialo byc to http://www.fishusa.com/St-Croix-Legend-Elite-Salmon--Steelhe ad-Spinning-Rods_p.html reszte znajdziesz w ice fishing
remek Opublikowano 4 Stycznia 2010 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Cześć,Odpowiem tylko na bazie tego co widziałem. Dwie główne firmy, które produkują namioty: Frabill - http://www.frabill.com/store/portable-ice-shelters.html i druga chyba bardziej popularna CLAM'a http://www.clamcorp.com/ Jeśli chcesz jakieś bardziej szczegółowe informacje to daj znać - zapytam naszych Ice Man-ów PozdrawiamRemek
jaccoo1 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 4 Stycznia 2010 Piękne te namiociki, wielki dzięki za informacje na ten tematpozdrawiam.
Lemiux Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Dobry.Przypadkiem wpadłem na te cudeńka o których piszecie.Czy warto zamienić typowy karpiowy namiot na takiego Clam-a ?Z tego co widzę kształt zbliżony do kwadratu może się lepiej sprawdzić niż typowe konstrukcje?Powie mi ktoś coś więcej na ich temat??
Elton Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Myślę, że warto zerknąć na sśsiednich pionierów podlodowych spod loga Tonar'a: http://trofey.ru/catalog/3955/
Lemiux Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Elton masz jakieś doświadczenie z tymi namiotami? Te ruskie maszyny mają trochę małe wymiary. Na pierwszy rzut oka suwaki też wydają się liche w porównaniu z Clam.
Elton Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Niestety nie, natknąłem się przy okazji szukania świdra na firmową stronę Tonar'a
Lemiux Opublikowano 23 Lutego 2018 Opublikowano 23 Lutego 2018 Cisza w temacie. Może od ostatniego wątku w tym temacie ktoś coś na temat tego typu namiotów?? Czy spotkał to ktoś gdzieś w jakimś polski sklepie?
Byniek Opublikowano 23 Lutego 2018 Opublikowano 23 Lutego 2018 Ostatnio widziałem przeglądając ofertę sklepu "liwi" ,niedrogie nie wiele ponad setkę.
Byniek Opublikowano 23 Lutego 2018 Opublikowano 23 Lutego 2018 Mają na stanie razem z wkrętami do lodu 119 złotówek.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się