Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ,

poszukuję namiotu na lód czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia

z tego typu sprzetem.

Gdzie można coś takiego kupić, czy warto kupić? :D

  • 6 lat później...
Opublikowano

Dobry.

Przypadkiem wpadłem na te cudeńka o których piszecie.

Czy warto zamienić typowy karpiowy namiot na takiego Clam-a ?

Z tego co widzę kształt zbliżony do kwadratu może się lepiej sprawdzić niż typowe konstrukcje?

Powie mi ktoś coś więcej na ich temat??

Opublikowano

Elton masz jakieś doświadczenie z tymi namiotami? Te ruskie maszyny mają trochę małe wymiary. Na pierwszy rzut oka suwaki też wydają się liche w porównaniu z Clam.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cisza w temacie. Może od ostatniego wątku w tym temacie ktoś coś na temat tego typu namiotów?? 

Czy spotkał to ktoś gdzieś w jakimś polski sklepie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...