Robson1981 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Opublikowano 4 Stycznia 2010 Chciałbym podpytać doświadczonych kolegów czy drugi tydzień czerwca na Syrsan jest w miarę dobrym terminem jeśli chodzi o aktywność szczupaków. Niestety nie mam żadnego doświadczenia w tej materii a nie chciałbym się srogo zawieść. Prosiłbym wiec o wszelkie opinie poparte doświadczeniem. Czy nawet jak już będzie dość ciepło (także w wodzie) jest szansa na udane połowy w tym miejscu? Czy sukces jest tylko możliwy po dobrym wstrzeleniu się w odpowiedni termin? Będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. Pytań mam jeszcze sporo ale zostawię je może na później .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się