robaczywakorporacja Opublikowano 6 Stycznia 2010 Opublikowano 6 Stycznia 2010 WitamPosiadam kamizelkę wędkarską jaxon z wkładem wypornościowym i zastanawiam się czy nada się na łowienie na lodzie.Kamizelka miała by dodatkowy ciężar w postaci kilku bluz, kurtki i była by założona pod kurtką.
Panek Opublikowano 6 Stycznia 2010 Opublikowano 6 Stycznia 2010 chyba każda kamizelka ma napisane do ilu kg ma wyporność, musiał byś więc do swojej wagi dodać ewentualną wagę mokrych ubrań... czy coś w tym stylu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się