Skocz do zawartości

Ciekawa gazeta muchowa z Niemiec


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli FliegenFishen

Dopiero niedawno na to trafiłem i... wbiło mnie w ziemię. Zaskakująca jakość. Artykuły jak najbardziej na topie - letnia troć w morzu - '07 :D brzana, boleń na muchę - sprzed 3 lat... o szczupakach ile się chce. O sandaczu się trafia. Trocie morskie na muchę chyba w każdym numerze, belony w wiosenno - letnim.

Dwumiesiecznik. Dwuletnie prenumerata za... 110e około, bellyboat gratis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szczerze polecam koledzy, nie zawiedziecie się, a lata wyważania otwartych drzwi w kieszeni.

Opublikowano

Kuba, a co z laniem Krzyżaków?

Polskie Flyfishing bije ichniejsze na głowę.

Szkoda, że jesteśmy ubodzy (finansowo), bo nasz, Polski Flyfishing mógłby podbić Świat! :D

Opublikowano

Bardzo fajna gazeta. Na pewno zamówię. A jeśli chodzi o dorównanie krzyżakom, musielibyśmy mieć najpierw tak rybne rzeki jak oni.

 

Opublikowano

nie miałełem niestety tej gazety w dłoniach a czasami bywam w Germanii i przeglądam ich pracę wędkarską wyłożoną na stojakach nigdzie jej nie widziałem

 

 

standek a może masz jakieś namiary na ich www ??

Opublikowano
Czasopismo Fliegenfischen zawiera naprawde dobre artykuły. W nastepny wydaniu zaczynają całą serię artykułów flyfishing dla początkujących. Widze tez wodery Taimen jako dodatek do Abo. B)
Opublikowano

Abonament na minimum 2 lata! To dla tych ktorzy tego jeszcze nie widzieli i chcieli sie zalapac na belly boata gratis

 

 

czyli jak bierze sie gazete na 24 miechy i daja belly gratis ??

Opublikowano

Abonament na minimum 2 lata! To dla tych ktorzy tego jeszcze nie widzieli i chcieli sie zalapac na belly boata gratis

Któryś z nas słabo zna niemiecki...

Nie wiem skąd ton sensacji...

Czy za 120 e będę miał gazetę na rok czy na dwa to chyba tylko lepiej dla mnie co?? Za 120e masz DWULETNIĄ prenumeratę plus belly za free... Chyba że z Niemieckiego coś pomyliłem tłumacząc sobie, ale biorąc pod uwagę ze masz opcję rocznej prenumeraty za 60e i dopłacasz 50 za belly, lub dwuletnia za 120e i belly za free. to chyba wszystko jest jasne??

Opublikowano

Kuba,

 

Ty to potrafisz rozwiać nadzieję, że coś jest za freeeeeeeeeee <_<

 

Przecież wiemy, że jak coś jest za free, to znaczy, że za to już dwa, trzy, cztery ... razy zapłaciłeś, lub zapłacili inni! <_<

Opublikowano

]

Któryś z nas słabo zna niemiecki...

Nie wiem skąd ton sensacji...

Czy za 120 e będę miał gazetę na rok czy na dwa to chyba tylko lepiej dla mnie co?? Za 120e masz DWULETNIĄ prenumeratę plus belly za free... Chyba że z Niemieckiego coś pomyliłem tłumacząc sobie, ale biorąc pod uwagę ze masz opcję rocznej prenumeraty za 60e i dopłacasz 50 za belly, lub dwuletnia za 120e i belly za free. to chyba wszystko jest jasne??

 

Tak Kuba, dobrze przetlumaczyles :D

Nie zauwzazylem jedynie ze jest to cena na 2 lata :D Myslalem ze to w co wszedlem (link przez Ciebie zapodany) to link do rocznej prenumeraty ktora kosztuje rocznie 120Euro i musisz ja wziac na minimum dwa lata.

Opublikowano

Hejka

 

Od jakiś 6 lat od kiedy pracuję pomiędzy Polską a Niemcami kupuje i Fliega i Blinkera i powiem szczerze, że jakość obu gazeta powala. Część artykułów z Blinkera są u nas czytane w WMH przerzucone 1 do 1. Najczęściej mi się przytrafiało, że np. w kwietniu kupowałem Blinkera a w maju potwierdzałem sobie to co przeczytałem po niemiecku miesiąc temu :D. Może i fakt że taki belly jest wrzucony w cenę, ale chociaż tak może być to życzę sobie przy każdym zakupie czegokolwiek takich efektów ubocznych. Szczerze polecam i Fliega i Blinkera

 

pozdrawiam Maciek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...