jerry hzs Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Od wczoraj w Harper College w miejscowosci Rosel trwa wystawa o muskielungach . Wybieramy sie tam z Tadkiem w niedziele . Pisze tu o tym bo jest tu kilku chlopakow z Chicago i moze tez skorzystaja z info . Ostatnie lata zdawalem tu relacje i kilka zdiec . Teraz troche temat mi sie oklepal ale zobaczymy co tam zaprezentuja .
Sławek Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Jedno z moich marzeń - zobaczyć na takiej wystawie swoje woblery...
remek Opublikowano 9 Stycznia 2010 Opublikowano 9 Stycznia 2010 Jurku czekam. Relacja, już tradycyjnie, musi być Sławku - wyznacz sobie cel i go realizuj, nie rozpraszaj się na inne pierdoły PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 9 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 9 Stycznia 2010 Slawku nie ma rzeczy niemozliwych . Trzeba na trzy dni oplacic miejscowke , byc tam i gadac po angielsku . Tylko Jacek mogl by to zrobic ....najgorsze jest to ze wtedy lowi te smieszne bluegile na jeszcze smieszniejszym lodzie
...not here Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Jerry, o ktorej godzinie sie wybieracie ?
jerry hzs Opublikowano 10 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 10 Stycznia 2010 Bedziemy lekko po 10 i gora do 13 bo potem sa plaoffy NFL... Tadek podjechal o 10 do mnie i po 25 minutach dojechalismy do Harper College . Dzien dzis mamy sloneczny ale mrozny okolo -15 C . Parking zastajemy juz zaladowany . Cyk , pyk i wchodzimy na Wystawe . Bilety po 10 zlociszy , pieczateczka na raczke co by mozna bylo wrocic gdyby sie wyszlo nie placac raz jeszcze . Powiem szczerze ze trudno mi pisac o czyms do czego juz przywyklem ...do ogromnego wyboru sprzetu i przynet...to jest crejzi tajm...tu po prostu trzeba miec worek i kupowac . Ogladamy z Tadkiem ten skarbiec a w nim coraz wieksze gumy , wirowki juz wiekszosc z podwojna blacha , woblery z kilku czlonow i dodatkow , kombinacje polaczen wszystkiego w jednym , do tego wszystkie barwy kolorow . W tym skarbcu przynet na muskie ja kupuje 3 wabiki na mojego ukochanego pstraga potokowca . Spotykamy wiele znanych postaci z ktorymi sciskamy lapke i klepiemy sie po plecach ...sepleniac po angielsku . Spotykamy tez naszego Dareckiego z coreczka Dominika i gadamy chwilke o rybkach . Archie niestety pracuje i dojedzie tu jak my juz bedziemy wracac . Przechadzajac sie po kolejnych stanowiskach kupujemy drobiazgi , zbieramy katalogi , robimy zdiecia . Moj czas sie pomalu koczy ...jeszcze na stanowisku muchowym czekamy az ukreca muche i konczymy zwiedzanie . Wracajac do domu rozmawiamy i muskie i pstragach i jak im sie dobrac w tym roku do pletwy ogonowej . Tadek mi dzis dal 12 ukreconych wirowek -Cwikowek- , dla Jacka tez juz czekaja ukrecone ...bedzie dobrze Przepraszam za bardzo ogolny i pobiezny opis wystawy . Ogladanie zastepuje te zimowa chwile przerwy i daje namiastke stycznosci z hobby . Jak sie juz ma zaladowane baksy patrzy sie na to bardziej na luzie . Mysle ze najwieksza wartosc na wystaie maja znani wedkarze , wytworcy i tworcy z ktorymi mozna porozmawiac ....jest tylko jeden warunek ...jezyk angielski.
jerry hzs Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Do koloru ...do wyboru... .
jerry hzs Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Przezroczyste baksy na przynety.
jerry hzs Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Greg Nimmer najwyzsza ekstraklasa....
jerry hzs Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Spinerbait w rosliny ....
jerry hzs Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Tu kreci muchy na muskie i szczupaki Jon .
lesiewicz Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Dzięki Jurku za relacje.Zeczywiście jest tam kolorowy zawrót głowy.Szkoda że to tak daleko bo chętnie zobaczył bym to wszystko na własne oczy.
remek Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Cześć Jurku,Woblery jak woblery ale te muchy!!! Ale piękna sprawa. Chętnie bym zobaczył jak oni musky łowią na muchę. Swoją drogą widzę tam na jednym ze zdjęć tubę na leniwego musky. To ten sposób, o którym opowiadał jeden z miejscowych wędkarzy nad Vermilion. Te z akwarium, które pływają i ... tylko odprowadzają ponoć reagują na te tuby (to ichniejsze ostatnie odkrycie). Widzę, że są i można to bez problemu kupić (tak myślę ). Ale ... kusi mnie ta mucha Chętnie bym spróbował ale do musky to wędka minimum #10 albo ... sam nie wiem co PozdrawiamRemek
jerry hzs Opublikowano 12 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 12 Stycznia 2010 Jeszcze doloze zdiecia Tadka jak tylko mi je nagra na dysk . Na nich jest wiecej ciekawych przynet ... bo on pstrykal i pstrykal ... W gumach jako plastycznie miekszych jeszcze powstaja nowe pomysly . W innych przynetach to nie wiem co tu mozna nowego wymyslec . Mucha rzeczywiscie ma w sobie cos fascynujacego , to najwyzsze wtajemniczenie
jerry hzs Opublikowano 25 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 25 Stycznia 2010 Lukaszu te Cwikoweczki sa na wielu zdieciach w pyszczkach lososiowatych i troutow w tematach o nich .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się