szpiegu Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 witam zachęcam wszystkich którzy otrzymali swój kalendarz o umieszczanie fotek w jakim zaszczytnym miejscu wisi owy kalendarz, mój w mojej prywatnej pracowni, wytwórni
marcin k Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 http://img686.imageshack.us/img686/3373/dscn5958.jpg Witam, a mój wisi w podobnym miejscu co u kolegi @szpiegu, jest to miejsce w którym robie część zabiegów w produkcji woblerów i oczywiście między innymi korzystam z jerkbait.pl
Tomek_N Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Pieknie sie prezentuja Wasze kalendarze
Panek Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 a gdzie wisi twój kalendarz jerkbait 2010 A tuhttp://img109.imageshack.us/img109/3511/20100110.jpg Przepraszam za jakość, zdjęcie z telefonu...
Maynard Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 fajny wątekCóż za megalomania Mój jeszcze nie wisi, a jak zawiśnie, zrobię zdjęcie z lutego
Friko Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 to już idz od razu do tych zdjęc z boleniami, miejmy tą zimę za sobą
Maynard Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Mi marzec wystarczy, większa woda, wiosna... mmm... Oświeciłeś mnie Friko.. już wiem, po co niektórzy zamawiali kilka sztuk ! Jeden otwarty na aktualnym miesiącu, a pozostałe stale otwarte na czerwcu i wrześniu
pawelekk Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 @SzpieguMogłeś chociaż trochę warsztat ogarnąć
szpiegu Opublikowano 13 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 13 Stycznia 2010 warsztat jest ogarniany dwa razy do roku teraz nie ma czasu trza formy robić i produkcje ruszyć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się