kryst Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Remku, Ilu Kolegów nie zgłosiło się? Chcę wykupić ich rezerwacje.
remek Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Wolnych jest jeszcze 8 sztuk. PozdrawiamRemek
grzegorz Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Poproszę 1sz dla mniePozdrowienia
StCroix Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 jeśli mogę to i ja wezmę jeden.poproszę o dane do przelewu pozdrawiam
remek Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 4 szt. wolne. Zbliżamy się do wiekopomnej chwili wyczerpania nakładu. PozdrawiamRemek
elpojo Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Poszerzam rezerwację monk11 do 2 sztuk, wysyłka będzie na pół
remek Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Poszerzam rezerwację monk11 do 2 sztuk, wysyłka będzie na pół OK. Akurat przed 20 minutami zapakowałem Twój więc ... jeszcze się załapiesz na dzisiejszą turę wysyłkową Pozostały 3 sztuki Ostatni będzie najdroższy
Gromit Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Poproszę o rezerwację dwóch sztuk . Pozdrawiam Gromiś
remek Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Cześć Gromit,No to ... pozostał 1 ... najdroższy Bo ostatni. PozdrawiamRemek
Mariano Mariano Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Biore ostatni,odbiore na zlocie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się