Kuba Standera Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Witajcie,Może ktoś mi doradzi - szukam kija muchowego dla 5-6 latka. Musi być lekki i krótki. Dobrze jakby się tym bardzo łatwo rzucało, no i kij jak to dla dziecka - powinien być odporny na urazy mechaniczne. Myślałem nad jakimś 6-7 stopowym w #5. Ktoś coś widział?
mifek Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 moze cos takiego??? http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=12051&am p;am p;start=0& tylko moc troche nie ta co chciales...
Kuba Standera Opublikowano 10 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 10 Stycznia 2010 za lekka, nie chcę aby miał od małego skrzywienie
kwiat Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 http://www.rossreels.com/products/fly-fishing-rods/journey-f ly-rod/journey-fly-rod.cfmco prawda tylko #4 ale na 30cm rybki jak znalazłkwiat
pstrągman Opublikowano 10 Stycznia 2010 Opublikowano 10 Stycznia 2010 Np.to http://www.rst-fishing.it/live/en/flyfishing-rods-rst/fly-ro ds-rst-sensitive-shorty.htmlCiekawą muchówke widziałem też zrobioną na szklanym blanku spinningowym Batsona(198cm 6lb).Wychodzi coś koło #5.Naprawdę fajnie się tym rzuca i ciężko to złamać.Pozdrawiam
sloniu Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 A ja polecam cos takiego http://www.albrightflyfish.com/fly-rods.htmlmam wędkę z serii GP #8/9 i jest naprawdę fajna w rzucaniu i odporna na nieumiejętne obchodzenie sięmiałem też w ręce Topwater 9' 5/6 i za te pieniądze to naprawdę niezły stuff. No i można płacić PayPal'em
Bujo Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Witam, Kuba- mam gdzies w Polsce Greysa 8' #4/5 W miare lekkie to a i rzuca nawet fajnie. Daj mi znac jesli sie przyda Bujo
Kuba Standera Opublikowano 11 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 11 Stycznia 2010 Michał, pewnie że się przyda, choć dla Huga to będzie jak dwuręczna łososiówka
Bujo Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Kuba- powinien dac rade. Nauczysz go speyowych rzutow i ognia Bujo
Paweł nizinny Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Cześć, Porozmawiaj z p. Krzysztofem Zielińskim, Fishingart w Krakowie. Zbroi na blankach CTS a oni mogą Tobie od podstaw zaprojektować i zrobić blank np o dł 5'... Będziesz tylko czekał ok 2-3 miesiące.pozdrawiam
Kuba Standera Opublikowano 12 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 12 Stycznia 2010 Akurat chyba z tym Panem ma się spotkać w najbliższych dniach - dzięki za cynk, zapytam przy okazji.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się