Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Jestem na etapie kompletowania sprzętu muchowego. Zastanawiam się nad kołowrotkiem.

Co moglibyście polecić sensownego w cenie powiedzmy do 100-150zł.

I jeszcze jedno, czy jest sens wydawać więcej na kołowrotek, czy lepiej tą kasę zainwestować w kij czy powiedzmy linkę.

 

Pozdrawiam

Szewer

Opublikowano

cześć

Kołowrotki muchowe służą generalnie (a zwłaszcza w muchówce 4/5) jako magazyn linki i przy twoim budżecie poleciłbym coś klasycznego, żadnych large arbor bo w tych pieniądzach jest tylko szrot. Polecam np:

http://flyhouse.pl/index.php?go=html/sklep_kolowrotki/kolowr otki_showitem&model=clearwater&d=450

albo jak znajdziesz Okuma Sierra.

Jak kupisz któryś z tych kołowrotków to start masz komfortowy.

pzdr

kwiat

za 100pln kupisz dobrą linkę a za 300pln dobry patyk na początek, jeżeli chodzi o wędkę to rozejżyj się za jakąś używką ale markową (greys, vision, batson) - będzie Ci się łowić o wiele przyjemniej niż wynalazkami

Opublikowano
Ja kupiłem w grudniu robinsona #4-5 z allegro, coś koło 70 zł z przesyłka zdaje się. Póki co łowiłem nim raz i nie zauważałem go w trakcie łowienia, także jest w porządku. Myślę, że warto rozważyć, zostanie Ci trochę kasy na materiały muchowe jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...