Leszczu Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Czy balsy mogę używać do robienia jerków powiedzmy takich do 50g, czy bardziej wskazane by było twardsze drewno?
wobler129 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Opublikowano 11 Stycznia 2010 Masa własna jerka będzie niska - ale z obciążeniem jerk będzie ważył tyle samo co jerk wykonany z lipy. Jedyny minus to trwałość... Balsa jest miękka. Ja użyłbym do jerków lipy.
@slider@ Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Leszczu Do korpusu z balsy będziesz musiał więcej ołowiu dołożyć niż na przykład w korpusie z lipy czy z topoli. Balsa jest miękkim drewnem, swoje jerki czy swimbaity(nawet do 80gram) z balsy zabezpieczam smarując cały korpus rzadkim distalem. W ten sposób wobler również zyskuje trochę na wadze. Istnieją dwa rodzaje balsy, miękka i twardsza. PozdrawiamSlider
pitt Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 jest balsa i jest balsa jakies dwa lata temu o tym duzo bylo
Szymel Opublikowano 12 Stycznia 2010 Opublikowano 12 Stycznia 2010 Jezeli dobrze poszukasz to znajdziesz balse twarda jak lipe. Oklej woblera tkanina ( wzmacnia wobka ) i powinno byc git
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się