Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem na pstrągi stanowczo za mały.

Co do młynków z obudową ze stopów Mg, nabyłem niedawno Twin Powera C3000Mg, produkowanego na rynek Japan. Waga 215gr, moc odpowiednia do pstrągówki i lekkiego kija sandaczowego, praca - maaasło. .. no i Made in Japan...

Opublikowano

Guzu,

Toż to on jest z tego nowego plastiku a nie z magnezu :lol:

 

matusiak

 

Jak pracuje pod 7cm. woblerkiem to Ci nie powiem, natomiast na sucho pracą niewiele ustępuje exist'owi. Z moich obserwacji i doświadczenia z innych modeli wynika, ze mniejsze modele Daiwy nie mają typowej cechy nowych mniejszych modeli Shimano, czyli delikatnego postukiwania pod obciążeniem.

Opublikowano
...ot taka wizja odchudzenia zestawu pstrągowego i pod jednoskłady 8 i 10lb, no i kleniojazie oczywiście. Niedługo dojdzie jeszcze szpula 2500 Shallow i ..
Opublikowano

Plastik, magnez...dla mnie to samo images/smiley_icons/icon_redface.gif

 

Powiem szczerze, ze zatrzymalem sie pare lat temu jak chodzi o obudowy kolowrotkow :D

 

Zastanawia mnie srednica szpulki tego cuda co wazy 160 g i jak bedzie wygladalo rzucanie z niego (jak linka bedzie schodzila)... :unsure:

 

 

Guzu

Opublikowano

@Patu

 

Jednoczesciowce 10 lb to jednak wymagaja odchudzania zestawow.

 

Ja od siebie dodam, ze jak dotad nie schodze ponizej 15 lb, bez znaczenia czy w 1 czy w 2 skladach ;)

 

Ale juz nie robmy offtopa Matusiakowi tu...

 

Guzu

Opublikowano

A ja powiem czesciowo offtopowo - ten kolowrotek jak znalazl bedzie pasowal do spiningu podlodowego.

Natomiast do normalnego bym go nie zalozyl - mam freamsa 2000 i juz jest maławy...

 

Gumo

Opublikowano
NO właśnie panowie uzbroiłem kijek a teraz jest problem z kręciołkiem do niego, wedeczka ma 2,13m na 10lb kołowrotek 200g psuje ten kijek strasznie :angry: co do mocy tego kręciołka to się nie obawiam bo łowię na bardzo małych rzeczkach i pstrag 60 to już byk rzadko spotykany a jeśli nawet to myślę ze kreciol da sobie rade ,bardziej obawiam się tego ze małe kołowrotki podczas niewielkiego oporu ciężko się kręcą mimo ze na sucho pracuje ładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...