pepe_79 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Witam,chciałbym prosić o pomoc w wyborze O ile ABU C3 nie trzeba przedstawiać, to na temat Bayard'ajakoś nie mogę znaleźć ciekawych informacji... Czy ktoś z Was używa Bayard'a i mógłby coś więcej o nim napisaćw odniesieniu do C3 ? Kijek, na który chce wmontować multika to MAX Empire Casting (1,90 cm, 20-60 gram).Przynęty głównie Dorado Drunk 7cm, Slider 7 i 10. Obecnie mam Jaxon Casting XTL, ale chodzi mi po głowie niedrogi okrąglaczek Pozdrawiam.Paweł
Rheinangler Opublikowano 31 Stycznia 2012 Opublikowano 31 Stycznia 2012 Witam nikt nie łowi Bayardem? Napiszcie czy jest ok, czy nie, bo mam promocję w sklepie za 80 Euro,- ogladałem go wyglada solidnie...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się