Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

... są wody, nawet w naszym kraju, na których szczupaki mają okres od marca...

 

Także wypada pogratulować zawziętości...

 

Tego to nie wiedziałem a można wiedziec gdzie np?? :D

Opublikowano

Diverek,

 

Szacunek. W taka aure smigac za szczupakami, ktore masz caly rok pod nosem...widac ze to lubisz :D

 

Gratuluje otwarcia szczupakowego sezonu.

 

Guzu

Opublikowano

 

Ile mial ten wiekszy? Pod 110 wyglada.

chyba sporo pod :mellow: ale i tak ładny :D

Dopiero w drugim nawrocie zobaczyłem tego dużego images/smiley_icons/icon_redface.gif Naprawdę piękny ;) i w tym 110 nie widzę żadnej wędkarskiej przesady :D

Opublikowano

... są wody, nawet w naszym kraju, na których szczupaki mają okres od marca...

 

Także wypada pogratulować zawziętości...

 

Tego to nie wiedziałem a można wiedziec gdzie np?? :D

 

Ustawowy okres ochronny szczupaka obowiązujący na wszystkich wodach powierzchniowych publicznych:

 

a) w rzekach i zbiornikach zaporowych - od dnia 1 stycznia do dnia 30 kwietnia,

B) w pozostałych wodach - od dnia 1 marca do dnia 30 kwietnia,

 

Regulamin PZW (obowiązujący na wodach administrowanych przez PZW) nie czyni takich rozgraniczeń i chroni szczupaka od 1 stycznia...

 

Opublikowano

Diverek, z tego co pisałeś nie raz, pływasz sporo po germańskich wodach.

Jak wygląda sprawa z łódkami? Trzeba wypożyczać, czy można na swojej zarejestrowanej w Polsce?

 

Opublikowano

 

Regulamin PZW (obowiązujący na wodach administrowanych przez PZW) nie czyni takich rozgraniczeń i chroni szczupaka od 1 stycznia...

Jakie to szczescie, ze nie wszystkie wody sa administrowane przez pzw... ;)

Opublikowano

Można na swojej ale niemcy wolą jak zasila się ich kieszenie.

te ze zdjecia latwo zaciagnac.

 

Kuba, z Wawki to chyba ciężko byłoby łajbę ciągnąć, ale taki pontonik ze 3.5 m ... :mellow:

No chyba, że na dłużej.

Pomyśleć, że niektórzy w naszym kraju mają nad Rugię trochę ponad 100km - to i na jeden dzień można sobie wypady robić :D

Opublikowano

 

Kuba, z Wawki to chyba ciężko byłoby łajbę ciągnąć, ale taki pontonik ze 3.5 m ... :mellow:

Te lodz ze zdjecia latwo zaciagnac, biorac jeszcze pod uwage jej miejsce postoju.

Poprzednia wypowiedz byla chyba zbyt skrócona.

Opublikowano

Kuba nie sztuka mieć łajbe, sztuką jest ją samemu zwodować i samemu wciągnąć bez sapania.Przerabiałem to z łajbą 4,80m 400kg wagi,dzięki za taką łajbe. :unsure: Chce spać spokojnie a nie myśleć czy jest jeszcze silnik :( i czy na przystani nie podniosą ceny.Czy zanim wypłyne to będe musiał umyć łajbe od ptasich kup. :D

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...