diverek Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Było naprawde 13.01.10 extremalnie ale daliśmy rade. .
FARAON27 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 szczupak ma okres ochronny chyba ze łowiliście za granica
Mateusz Baran Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 ... są wody, nawet w naszym kraju, na których szczupaki mają okres od marca... Także wypada pogratulować zawziętości...
FARAON27 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 ... są wody, nawet w naszym kraju, na których szczupaki mają okres od marca... Także wypada pogratulować zawziętości... Tego to nie wiedziałem a można wiedziec gdzie np??
FARAON27 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 np.na bałtyku To teraz juz wiem Ładne rybki gratki pozdrawiam
lesiewicz Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Diverek gratuluje wytrwałości w tych bąć co bąć skrajnych warunkach pogodowych.No i wielkie gratulacje za piękne kaczodziobe.
Guzu Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Diverek, Szacunek. W taka aure smigac za szczupakami, ktore masz caly rok pod nosem...widac ze to lubisz Gratuluje otwarcia szczupakowego sezonu. Guzu
Grzecho Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Trzeba mieć cojones, żeby w taką pogodę pływać po Bałtyku za szczupłymi Szacunek i gratulacje. Piękne szczupaki. pzdrGrzecho
Kuba Opublikowano 14 Stycznia 2010 Opublikowano 14 Stycznia 2010 Brawo, brawo. Ja poczekam na odwilz Ile mial ten wiekszy? Pod 110 wyglada.
szwagier.janusz Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Ile mial ten wiekszy? Pod 110 wyglada.chyba sporo pod ale i tak ładny
szwagier.janusz Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Ile mial ten wiekszy? Pod 110 wyglada.chyba sporo pod ale i tak ładny Dopiero w drugim nawrocie zobaczyłem tego dużego images/smiley_icons/icon_redface.gif Naprawdę piękny i w tym 110 nie widzę żadnej wędkarskiej przesady
argrabi Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 ... są wody, nawet w naszym kraju, na których szczupaki mają okres od marca... Także wypada pogratulować zawziętości... Tego to nie wiedziałem a można wiedziec gdzie np?? Ustawowy okres ochronny szczupaka obowiązujący na wszystkich wodach powierzchniowych publicznych: a) w rzekach i zbiornikach zaporowych - od dnia 1 stycznia do dnia 30 kwietnia, w pozostałych wodach - od dnia 1 marca do dnia 30 kwietnia, Regulamin PZW (obowiązujący na wodach administrowanych przez PZW) nie czyni takich rozgraniczeń i chroni szczupaka od 1 stycznia...
remek Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Gratulacje! No to niezłym szczupakiem zaczęliśmy 2010! Oby tak dalej. PozdrawiamRemek
hlehle Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Diverek, z tego co pisałeś nie raz, pływasz sporo po germańskich wodach.Jak wygląda sprawa z łódkami? Trzeba wypożyczać, czy można na swojej zarejestrowanej w Polsce?
diverek Opublikowano 15 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 15 Stycznia 2010 Można na swojej ale niemcy wolą jak zasila się ich kieszenie. I mówią że ich lepsze.
Kuba Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Regulamin PZW (obowiązujący na wodach administrowanych przez PZW) nie czyni takich rozgraniczeń i chroni szczupaka od 1 stycznia... Jakie to szczescie, ze nie wszystkie wody sa administrowane przez pzw...
Kuba Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Można na swojej ale niemcy wolą jak zasila się ich kieszenie. te ze zdjecia latwo zaciagnac.
hlehle Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Można na swojej ale niemcy wolą jak zasila się ich kieszenie. te ze zdjecia latwo zaciagnac. Kuba, z Wawki to chyba ciężko byłoby łajbę ciągnąć, ale taki pontonik ze 3.5 m ... No chyba, że na dłużej.Pomyśleć, że niektórzy w naszym kraju mają nad Rugię trochę ponad 100km - to i na jeden dzień można sobie wypady robić
Kuba Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Kuba, z Wawki to chyba ciężko byłoby łajbę ciągnąć, ale taki pontonik ze 3.5 m ... Te lodz ze zdjecia latwo zaciagnac, biorac jeszcze pod uwage jej miejsce postoju. Poprzednia wypowiedz byla chyba zbyt skrócona.
diverek Opublikowano 16 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 16 Stycznia 2010 Kuba nie sztuka mieć łajbe, sztuką jest ją samemu zwodować i samemu wciągnąć bez sapania.Przerabiałem to z łajbą 4,80m 400kg wagi,dzięki za taką łajbe. Chce spać spokojnie a nie myśleć czy jest jeszcze silnik i czy na przystani nie podniosą ceny.Czy zanim wypłyne to będe musiał umyć łajbe od ptasich kup.
Kuba Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Masz super lodz. Mowilismy Ci o tym jak sie na wodzie spotkalismy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się