MATT1989 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Witam! Kupiłem multiplikator jak w tytule i mam pytanko do użytkowników tego sprzętu, czy dokonałem właściwego zakupu czy też za te pieniądze mógłbym kupić coś lepszego? Z góry dziękuje
MATT1989 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 15 Stycznia 2010 Dodam że ma mi służyć do jerkowania przy użyciu przynęt w przedziale od 35 do 80g
mifek Opublikowano 15 Stycznia 2010 Opublikowano 15 Stycznia 2010 Dodam że ma mi służyć do jerkowania przy użyciu przynęt w przedziale od 35 do 80g będzie dobrze... (wiecej o tym multiku w zasobach forum)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się