Skocz do zawartości

Spotkania Jerkbait.pl ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i nieliczne panie w taką pogodę większość z nas już odpuściła lub znacznie ograniczyła wypady nad wodę.

 

Chyba czas najwyższy wznowić tradycje towarzysko - piwnych spotkań forumowiczów :D

 

Miejsce już chyba mamy wybrane, to samo co w zeszłym roku:

Tawerna Tuż za Horyzontem

http://www.tuzzahoryzontem.pl/

 

Powiedzcie tylko kiedy? :mellow:

Opublikowano
Spokojnie bo pracuję nad tematem ale dopiero jutro gość specjalny zjedzie do W-wy z Białowieży bo poluje z aparatem na żubry :D Dam znać.
Opublikowano

Panowie i nieliczne panie w taką pogodę większość z nas już odpuściła lub znacznie ograniczyła wypady nad wodę.

 

 

 

Część wcale nie ograniczyła :mellow: ale super byłoby się spotkać...

 

Opublikowano

Bardzo liczę na spotkanie.... ale kiedy?

 

Może wtedy, gdy skończą się mrozy... bo akumulator mi wysiadł i auto siedzi zakopane w zaspie...

 

No to świetna okazja żeby przy przyjechać komunikacją miejska i bez stresu napić się piwa :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...