pitt Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Teraz pewnie przyjdzie czekać do marca... eeeeeeee tam trzeba by jakos ten sezon, juz teraz, zaczac ... pomyslalem sobie .
remek Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Pitt - niedobry jesteś! Piękne kleniska, może spróbujesz je w tym roku skusić na muchę??? Gratuuję!
lesiewicz Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 Pitt odrazu widać że łapiesz w akwarium. Fajne zdjęcia no i fajna woda.A powiedz mi jeszcze drogi kolego jak łapie się w takiej klarownej wodzie - dużo trudniej niż w normalnej?
pitt Opublikowano 16 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 16 Stycznia 2010 @remekzaraz niedobry @lesiewicztrudno mi powidziec, bo juz od kilku lat tak lapie i jakos ... szczerze mowiac ... wiekszej roznicy nie widze, ale uwazam, ze najlatwiej jest skusic do brania, kiedy woda jest lekko tracona ... po wyzowce jest zawsze takie magiczne okienko, przez 2-3 dni ... tylko trzeba (sie do-)wiedziec, kiedy to okienko jest otwarte
Mateusz Baran Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 nie liczy się. Ja wczoraj w moim akwarium nawet bolenia złowiłem na mormyszkę... Gratulacje. Pierwsze klonki 2010. Ja raczej zacznę na wiosnę, choć korci mnie jedna zimowa opaska...
Kamil Z. Opublikowano 16 Stycznia 2010 Opublikowano 16 Stycznia 2010 @Pitt gratulacje! Rozumiem, że Caldia daje radę Hm....Jutro rano tylko -7.....a co mi tam PozdrawiamKamil
Mfan Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Masakra woda szok! Moze to plitvickie jezera tam tez takie kleniska i woda
Singor_ths Opublikowano 21 Lutego 2010 Opublikowano 21 Lutego 2010 Pitt jakiego największego klenia złapałeś tam na swoich wodach?
popper Opublikowano 17 Marca 2010 Opublikowano 17 Marca 2010 Fiuuuu. Czyżbyś ruszał z ofensywą? Piękny rybek
Mateusz Baran Opublikowano 17 Marca 2010 Opublikowano 17 Marca 2010 gratulacje. Chyba pora odwiedzić kilka rzeczek. <_<
michcio Opublikowano 25 Marca 2010 Opublikowano 25 Marca 2010 wiosne czuć już w wodzie i jej 44 cm.http://img202.imageshack.us/img202/20/dsc00126c.th.jpg
bartolomeo Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 Z dzisiaj pierwszy taki 50+/- z Sanu w sezonie plus mniejsi braciszkowie też gryźli sorki za zdjęcie ale znowu mam problemy z lewą ręką, a nie miał mi kto lepszego zrobić .
pitt Opublikowano 28 Marca 2010 Autor Opublikowano 28 Marca 2010 wiosna idzie? byc moze pierwsze tegoroczne 65+ ze szklanki .
bartolomeo Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 i się nie da pocieszyć moim maluchem super klenik
wobler129 Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 Rozmazane te fotki, chyba jakieś artystyczne, ale nic nie widać
patu Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 Pitt, gratki za klenie.BTW, AF Ci pudłuje. Tamron??
andrew Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 pitt fajny klenioco to za wobler jest? to ktorys z salmiakow?
Mateusz Baran Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 65+ - to już kawał rybki. Ja cały czas czekam na fotkę ze szwajcarskim 70-takiem.
Przemek Szymański Opublikowano 28 Marca 2010 Opublikowano 28 Marca 2010 Gratuluję wszystkim!Widzę , że wiosna w pełni. Ja też coś wrzucę z tego sezonu. http://img253.imageshack.us/img253/3346/40111708.png Pozdrawiam.
pitt Opublikowano 29 Marca 2010 Autor Opublikowano 29 Marca 2010 BTW, AF Ci pudłuje. Tamron??W890i nie ma AF
Andrzej Lipiński Opublikowano 30 Marca 2010 Opublikowano 30 Marca 2010 W końcu i do Mateusza uśmiechnęło się szczęście.... .
Mateusz Baran Opublikowano 31 Marca 2010 Opublikowano 31 Marca 2010 Szczęście było, ale same jaziory się czepiały. Wczoraj w końcu pierwszy 40+ klenik. Oczywiście nie ma co się ścigać z mutantami Pitta, ale my tu mamy swoje realia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się