Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym roku shimano wypuściło taki kolowrotek i od razu mnie on zainteresował...

w pewnej czesci jest to dla mnie prawie rewolucja, bo sprawia wrazenie trwalego mechanizmu z bardzo plynnym chamulcem...

...co w polaczeniu z jego wagą jest dla mnie poprostu rewelacja :D

poprostu nic nie wazy w porownaniu z innymi kolowrotkami o tych gabarytach...

Interesuje mnie wasze zdanie na temat tego kolowrotka??

zastanawiam sie nad zakupem

Opublikowano
Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru :lol:
Opublikowano

Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru :lol:

 

roznica najwieksza w cenie tylko a czy warto przeplacac za napis japan??

na prawde roznicy w budowie nie ma a technologia jest ta sama tylko ze w malesji gdzie sila robocza tansza...

 

Opublikowano

Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru :lol:

 

roznica najwieksza w cenie tylko a czy warto przeplacac za napis japan??

na prawde roznicy w budowie nie ma a technologia jest ta sama tylko ze w malesji gdzie sila robocza tansza...

 

na przykładzie stradica FI wielu przekonało się że to JAPAN na stopce robi wielką różnicę :D

Opublikowano

ok nie chce sie klocic... bo na zywo porownywalem japan vs malesja...

i watpie czy ktos postawilby swoja pensje jakby lowil na kolowrotek bez oznaczen i mialby wyczuc czy malesja czy japan

a dlaczego odbieglismy od mojego tematu postu??

Pytalem sie tylko o opinie na temat konkretnego kolowrotka ktory jest nowoscia??

a nie o to gdzie produkowany...

 

Opublikowano

a dlaczego odbieglismy od mojego tematu postu??

Pytalem sie tylko o opinie na temat konkretnego kolowrotka ktory jest nowoscia??

a nie o to gdzie produkowany...

 

Spiningisto,

 

To jest forum i uczestnicza w nim wolne osoby...to nie jest baza danych gdzie wrzucasz pytanie i wyskakuje odpowiedz :unsure:

 

Warto o tym pamietac.

 

 

Guzu

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...