spinningista1988 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 w tym roku shimano wypuściło taki kolowrotek i od razu mnie on zainteresował...w pewnej czesci jest to dla mnie prawie rewolucja, bo sprawia wrazenie trwalego mechanizmu z bardzo plynnym chamulcem......co w polaczeniu z jego wagą jest dla mnie poprostu rewelacja poprostu nic nie wazy w porownaniu z innymi kolowrotkami o tych gabarytach...Interesuje mnie wasze zdanie na temat tego kolowrotka??zastanawiam sie nad zakupem
Mdah Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru
spinningista1988 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 17 Stycznia 2010 Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru roznica najwieksza w cenie tylko a czy warto przeplacac za napis japan??na prawde roznicy w budowie nie ma a technologia jest ta sama tylko ze w malesji gdzie sila robocza tansza...
tofik Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Jeśli chcesz za plastikowy kołowrotek, made in malezja, wydać coś koło tysiąca zł, to gratuluję wyboru roznica najwieksza w cenie tylko a czy warto przeplacac za napis japan??na prawde roznicy w budowie nie ma a technologia jest ta sama tylko ze w malesji gdzie sila robocza tansza... na przykładzie stradica FI wielu przekonało się że to JAPAN na stopce robi wielką różnicę
spinningista1988 Opublikowano 18 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 18 Stycznia 2010 ok nie chce sie klocic... bo na zywo porownywalem japan vs malesja...i watpie czy ktos postawilby swoja pensje jakby lowil na kolowrotek bez oznaczen i mialby wyczuc czy malesja czy japan a dlaczego odbieglismy od mojego tematu postu??Pytalem sie tylko o opinie na temat konkretnego kolowrotka ktory jest nowoscia??a nie o to gdzie produkowany...
radeqs Opublikowano 18 Stycznia 2010 Opublikowano 18 Stycznia 2010 Skoro jest nowością to myślę, że trudno będzie o wyrobione opinie poparte doświadczeniem. Pozdrawiam
Guzu Opublikowano 18 Stycznia 2010 Opublikowano 18 Stycznia 2010 a dlaczego odbieglismy od mojego tematu postu??Pytalem sie tylko o opinie na temat konkretnego kolowrotka ktory jest nowoscia??a nie o to gdzie produkowany... Spiningisto, To jest forum i uczestnicza w nim wolne osoby...to nie jest baza danych gdzie wrzucasz pytanie i wyskakuje odpowiedz Warto o tym pamietac. Guzu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się