witek Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Poszukuję trzech zakapiorów na ekstremalny wyjazd na duuuuuuże dorsze. Termin 13-20.03.2010, północna Norwegia (Skutvik-Vestfjorden), koszt 1400 zł/os. Plus koszty dojazdu, noclegu w trasie i inne poboczne aczkolwiek niezbędne....W cenie chata i łajba z dieslem.W chacie 4 sypialnie, 2 łazienki, sauna.Łajba 22 ft, 30 KM diesel.Wyjazd kameralny, planowany na 4 osoby.
Kuba Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 To Lofoty... piekne miejsce - latem Klaniaj sie wielorybom.
witek Opublikowano 17 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 17 Stycznia 2010 Kuba, mam nadzieję na spotkanie z nimi
Kuba Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Ja sie z nimi widzialem, kosztowalo mnie to 500 NOK (1988), ale bylo warto.
witek Opublikowano 23 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 23 Stycznia 2010 Podbijam temat bo mnie coraz bardziej nosi...
Kuba Opublikowano 24 Stycznia 2010 Opublikowano 24 Stycznia 2010 Wziawszy to, co za oknem - rzeczywiscie bedzie survival.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się