tpe Opublikowano 19 Stycznia 2010 Opublikowano 19 Stycznia 2010 Kupię łożysko rolki kabłąka Stradic 4000 FH. 1
Bury knives Opublikowano 19 Stycznia 2010 Opublikowano 19 Stycznia 2010 to powinnio pomóc moim ziomkom dawało rade trezba tylko dokładnie zmierzyc (lub znać rozmiar ) zepsutego sa naprawde dobre. http://www.albeco.com.pl/?i=magazyn&symbol=&nazwa=&a mp;sr_wewn=6&sr_zewn=13&szerokosc=4&nazwa_symbol =on
tpe Opublikowano 20 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 20 Stycznia 2010 to powinnio pomóc moim ziomkom dawało rade trezba tylko dokładnie zmierzyc (lub znać rozmiar ) zepsutego sa naprawde dobre. http://www.albeco.com.pl/?i=magazyn&symbol=&nazwa=&a mp;a mp;sr_wewn=6&sr_zewn=13&szerokosc=4&nazwa_symbol =on Dzięki, tylko nie mam jak go dokładnie zmierzyć....Może zna ktoś wymiary tego łożyska?
Guzu Opublikowano 20 Stycznia 2010 Opublikowano 20 Stycznia 2010 Czesc Tomek, W Shimano Sustain 2500 jest to 4x7x2,5 pierwszy wymiar to srednica wewdrugi srednica zewostatni to szerokosc (grubosc) lozyska Z takimi trzema wymiarami mozna udac sie do sklepu i pozyskac co nalezy. Guzu
tpe Opublikowano 20 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 20 Stycznia 2010 Czesc Tomek, W Shimano Sustain 2500 jest to 4x7x2,5 pierwszy wymiar to srednica wewdrugi srednica zewostatni to szerokosc (grubosc) lozyska Z takimi trzema wymiarami mozna udac sie do sklepu i pozyskac co nalezy. Guzu Dzięki Guzu, będę szukał.
Piotrek Milupa Opublikowano 20 Stycznia 2010 Opublikowano 20 Stycznia 2010 w moim stradicu 4000fh jest łożysko 5 x 8 x 2do sustaina tak jak napisał Guzu jest 4x7x2,5
tpe Opublikowano 21 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 21 Stycznia 2010 w moim stradicu 4000fh jest łożysko 5 x 8 x 2do sustaina tak jak napisał Guzu jest 4x7x2,5 Dzięki !!!
tpe Opublikowano 21 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 21 Stycznia 2010 w moim stradicu 4000fh jest łożysko 5 x 8 x 2do sustaina tak jak napisał Guzu jest 4x7x2,5 Dzięki !!! Znalazłem w Krośnie łożysko 5 x 8 x 2,5 (x 2 nie mają). Jadę sparawdzić, czy będzie pasować.
Guzu Opublikowano 21 Stycznia 2010 Opublikowano 21 Stycznia 2010 Pewnie bedziesz musial dolozyc podkladke - na te brakujace 0.5 mm w grubosci lozyska...albo kupic lozysko o wymiarach fabrycznych Guzu
tpe Opublikowano 21 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 21 Stycznia 2010 Pewnie bedziesz musial dolozyc podkladke - na te brakujace 0.5 mm w grubosci lozyska...albo kupic lozysko o wymiarach fabrycznych Guzu Guzu ono jest grubsze o 0,5 mm, dlatego, ze jest kryte, z dekielkiem jak powiedział sprzedawca Tak, czy inaczej pasuje Okazało się, że stare jest do wyrzucenia, całe jest skorodowane. Dziwne, bo czyściłem i smarowałem go stosunkowo niedawno. Cóż zrobić, Atlantyk jest mocno zasolony.
Guzu Opublikowano 21 Stycznia 2010 Opublikowano 21 Stycznia 2010 Czyli tak zwane flanged bylo Dobrze ze jest juz nowe i w pelni sprawne Guzu
tpe Opublikowano 21 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 21 Stycznia 2010 Rolka chodzi jak masło, dla zainteresowanych symbol łożyska MR85 ZZ, koszt 30 zł
Jozi Opublikowano 25 Stycznia 2010 Opublikowano 25 Stycznia 2010 Tomek a gdzie kupowałeś w Krośnie łożyska?
Damian111oneeleven Opublikowano 25 Stycznia 2010 Opublikowano 25 Stycznia 2010 Czyli tak zwane flanged bylo nie, to nie było flanged. takie łożysko się nie nadaje i pozatym trzyma dany wymiar.np. łożysko otwarte ma 4x8x2mm a wersja kryta metalowymi czy gumowymi osłonami jest 0,5mm szersza właśnie ze względu na te uszczelnienia(bieżnie są minimalnie szersze a wnętrze jest takie samo).
tpe Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 Tomek a gdzie kupowałeś w Krośnie łożyska? Tutaj: Metal-Mart Marta Chuchra, Kazimierza Pużaka 18, 38-400 Krosnotel. 13 436 88 35 1
peresada Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 tak przy okazji podpowiem że takie łożysko i zasadzie każde inne można nabyć w http://www.bocabearings.com/default.aspxwypominane łożysko występuje tam w kilkunastu wariantach( zwykłe, ceramiczne ect.)ceny od $2.75pozdrówka
Bury knives Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 teraz ja mam prosbe zeby nie robic nowego wątku .kupiłem STRADICA 4000 GTM i chcialem mu dołozyc łożysko do podparcia korby czy zna ktos moze wymiar tego łozyska.
Jozi Opublikowano 5 Lutego 2010 Opublikowano 5 Lutego 2010 Prawdopodobne wymiary to 7x13x4.Powinno być takie jak pod shimano 4000 x, super aero.Wyciąnij śizg i go zmierz suwmiarką- masz 100 % pewności.
Bury knives Opublikowano 5 Lutego 2010 Opublikowano 5 Lutego 2010 Dzieki ale tam nawet śrubki nie dotkne , z moimi paluchami i to jedynie kilof i kamienie łupać.ale przynajmniej mam ogólne namiary..(wymiary )
tpe Opublikowano 6 Lutego 2010 Autor Opublikowano 6 Lutego 2010 Dzieki ale tam nawet śrubki nie dotkne , z moimi paluchami i to jedynie kilof i kamienie łupać.ale przynajmniej mam ogólne namiary..(wymiary ) No to jak wymienisz ślizg na łożysko?
Bury knives Opublikowano 6 Lutego 2010 Opublikowano 6 Lutego 2010 heheh dobre pytanie ;ja mam poznac wymiar i kupić łożysko a mam chlopa co mi wymieni ale własnie on tez dokładnie co do mikrometra nie zna wymiaru a gadał ze on sie nie bedzie trudził z kupnem ja kupuje i wysyłam młynek łozysko i wtedy oki.
biosteron Opublikowano 26 Marca 2011 Opublikowano 26 Marca 2011 Rolka chodzi jak masło, dla zainteresowanych symbol łożyska MR85 ZZ, koszt 30 zł@tpe1, czy w Twoim przypadku jeśli chodzi o wymianę samego łożyska w (rolce kabłąka) Stradic FH, poskutkowało to tym , ze szum zniknął
tpe Opublikowano 30 Marca 2011 Autor Opublikowano 30 Marca 2011 Rolka chodzi jak masło, dla zainteresowanych symbol łożyska MR85 ZZ, koszt 30 zł@tpe1, czy w Twoim przypadku jeśli chodzi o wymianę samego łożyska w (rolce kabłąka) Stradic FH, poskutkowało to tym , ze szum zniknął Drugi rok chodzi jak masełko Stare łożysko było otwarte, moment skorodowało...
Mariano Mariano Opublikowano 30 Marca 2011 Opublikowano 30 Marca 2011 Dobrze,że zajrzałem w wątek.Też wymienie w swoim FH bo te szmery mnie rozpraszaja.Dzięki Tpe1 za namiary
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się