Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc Tomek,

 

W Shimano Sustain 2500 jest to

 

4x7x2,5

 

pierwszy wymiar to srednica wew

drugi srednica zew

ostatni to szerokosc (grubosc) lozyska

 

Z takimi trzema wymiarami mozna udac sie do sklepu i pozyskac co nalezy.

 

 

Guzu

Opublikowano

Czesc Tomek,

 

W Shimano Sustain 2500 jest to

 

4x7x2,5

 

pierwszy wymiar to srednica wew

drugi srednica zew

ostatni to szerokosc (grubosc) lozyska

 

Z takimi trzema wymiarami mozna udac sie do sklepu i pozyskac co nalezy.

 

 

Guzu

 

Dzięki Guzu, będę szukał.

Opublikowano

w moim stradicu 4000fh jest łożysko

5 x 8 x 2

do sustaina tak jak napisał Guzu jest 4x7x2,5

 

Dzięki !!! ;)

Opublikowano

w moim stradicu 4000fh jest łożysko

5 x 8 x 2

do sustaina tak jak napisał Guzu jest 4x7x2,5

 

Dzięki !!! ;)

 

Znalazłem w Krośnie łożysko 5 x 8 x 2,5 (x 2 nie mają). Jadę sparawdzić, czy będzie pasować.

Opublikowano

Pewnie bedziesz musial dolozyc podkladke - na te brakujace 0.5 mm w grubosci lozyska...albo kupic lozysko o wymiarach fabrycznych

 

 

Guzu

Opublikowano

Pewnie bedziesz musial dolozyc podkladke - na te brakujace 0.5 mm w grubosci lozyska...albo kupic lozysko o wymiarach fabrycznych

 

 

Guzu

 

Guzu ono jest grubsze o 0,5 mm, dlatego, ze jest kryte, z dekielkiem jak powiedział sprzedawca Tak, czy inaczej pasuje

Okazało się, że stare jest do wyrzucenia, całe jest skorodowane. Dziwne, bo czyściłem i smarowałem go stosunkowo niedawno. Cóż zrobić, Atlantyk jest mocno zasolony.

Opublikowano

Czyli tak zwane flanged bylo :D

 

nie, to nie było flanged. takie łożysko się nie nadaje i pozatym trzyma dany wymiar.

np. łożysko otwarte ma 4x8x2mm a wersja kryta metalowymi czy gumowymi osłonami jest 0,5mm szersza właśnie ze względu na te uszczelnienia(bieżnie są minimalnie szersze a wnętrze jest takie samo).

Opublikowano

Tomek a gdzie kupowałeś w Krośnie łożyska?

 

Tutaj:

 

Metal-Mart Marta Chuchra, Kazimierza Pużaka 18, 38-400 Krosno

tel. 13 436 88 35‎

  • Like 1
Opublikowano

teraz ja mam prosbe zeby nie robic nowego wątku .kupiłem

STRADICA 4000 GTM i chcialem mu dołozyc łożysko do podparcia korby czy zna ktos moze wymiar tego łozyska.

Opublikowano
Prawdopodobne wymiary to 7x13x4.Powinno być takie jak pod shimano 4000 x, super aero.Wyciąnij śizg i go zmierz suwmiarką- masz 100 % pewności.
Opublikowano
Dzieki ale tam nawet śrubki nie dotkne , z moimi paluchami i to jedynie kilof i kamienie łupać.ale przynajmniej mam ogólne namiary..(wymiary ;) )
Opublikowano

Dzieki ale tam nawet śrubki nie dotkne , z moimi paluchami i to jedynie kilof i kamienie łupać.ale przynajmniej mam ogólne namiary..(wymiary ;) )

 

No to jak wymienisz ślizg na łożysko? :mellow:

Opublikowano
heheh dobre pytanie ;ja mam poznac wymiar i kupić łożysko a mam chlopa co mi wymieni ale własnie on tez dokładnie co do mikrometra nie zna wymiaru a gadał ze on sie nie bedzie trudził z kupnem ja kupuje i wysyłam młynek łozysko i wtedy oki.
  • 1 rok później...
Opublikowano

Rolka chodzi jak masło, dla zainteresowanych symbol łożyska

MR85 ZZ, koszt 30 zł

@tpe1, czy w Twoim przypadku jeśli chodzi o wymianę samego łożyska w (rolce kabłąka) Stradic FH, poskutkowało to tym , ze szum zniknął :unsure:

Opublikowano

Rolka chodzi jak masło, dla zainteresowanych symbol łożyska

MR85 ZZ, koszt 30 zł

@tpe1, czy w Twoim przypadku jeśli chodzi o wymianę samego łożyska w (rolce kabłąka) Stradic FH, poskutkowało to tym , ze szum zniknął :unsure:

 

Drugi rok chodzi jak masełko

 

Stare łożysko było otwarte, moment skorodowało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...