Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć gdzie można pojechać na pstrągi 31 stycznia? Wybieram się z dwoma kolegami po kiju więc małe zakrzaczone rzeczki do których nie ma dostępu z brzegu odpadają.

Znacie jakieś miejsca godne polecenia??

 

Opublikowano
Jeżeli dalej utrzymają się mrozy to w grę wchodzi tylko San poniżej Hoczewki i ew. Myczkowce poniżej mostu.
Opublikowano

To dobre miejsca ale 31-go za dużo wędkarzy się tam zjedzie :wacko:

Byłem w tamtym roku w Postołowie na Sanie i tylko z samego rana dało się coś połowić, a potem cały teren był przeczesany przez innych :wacko:

Jakieś inne propozycje? A czy Wisłok pomimo mrozów będzie nadawał się do porzucania?? I czy jest jakikolwiek sens wybierać się tam o tej porze roku??

Opublikowano

To dobre miejsca ale 31-go za dużo wędkarzy się tam zjedzie :wacko:

Byłem w tamtym roku w Postołowie na Sanie i tylko z samego rana dało się coś połowić, a potem cały teren był przeczesany przez innych :wacko:

Jakieś inne propozycje? A czy Wisłok pomimo mrozów będzie nadawał się do porzucania?? I czy jest jakikolwiek sens wybierać się tam o tej porze roku??

 

Wisłok jest łowiskiem na jedną osobę, we trójkę wszystko najpierw wypłoszycie...

 

Musisz wstać bardzo wcześnie i godzinę przed świtem zająć miejsce :mellow:

Opublikowano

Na oesie napewno tłumów nie będzie i pstrągalek bardziej prawdopodobny :D .

 

Tomi, podejrzewam, że kolega chce spinningiem ;)

Opublikowano

Na oesie

A gdzie to jest?? ;)

 

@tpe1 znasz jakieś inne godne polecenia miejsca na Sanie??

 

 

OS - odcinek specjalny :D

 

Jak sam wiesz pstrągowego Sanu nie ma zbyt dużo, a przy takim mrozie rzeka może zamarznąć nawet do ujścia Hoczewki...Im wyżej, tym rzeka cieplejsza i większa aktywność pstrągów.

 

 

Opublikowano
A ten odcinek od mostu w Myczkowcach jak wygląda? Tam się wędkuje z brzegu czy można wodą? Nigdy tam nie byłem, nie bardzo wiem jak tam dojechać ;)
Opublikowano

A ten odcinek od mostu w Myczkowcach jak wygląda? Tam się wędkuje z brzegu czy można wodą? Nigdy tam nie byłem, nie bardzo wiem jak tam dojechać ;)

 

Nie wiesz jak dojechać do Soliny? To ten most poniżej zapory. Obydwa brzegi są dobre, łagodniejszy jest lewy (patrząc z mostu).

 

Opublikowano

To zależy jak puszczają wodę z Soliny. Trzeba trafić

Mnie najlepiej sprawdziły się wahadełka i gumy.

Opublikowano

Musze poczekać i zobaczyć co z pogodą będzie, jak na razie to nie wygląda to najlepiej :/

A ten Ptasi uskok wygląda imponująco xD

Opublikowano

Musze poczekać i zobaczyć co z pogodą będzie, jak na razie to nie wygląda to najlepiej :/

A ten Ptasi uskok wygląda imponująco xD

 

Tak to świetne miejsce, ale raczej na wiosenne pstrągi. Poza tym extra miejscówka na brzany, klenie, bolenie, a nawet głowacice. Ale najgorsze są drapieżne świnki. :mellow:

Opublikowano
coraz silniejszy mróz, patrze przez okienko i widze że San jak na razie nie zamarzł w Sanoku, może nie będzie tak źle ;)
Opublikowano
Ale mróz dobrze powyżej -15 może utrzymać się kilka nocy z rzędu. Jak jeszcze przykręca wodę (teraz idzie jedna turbina), San szybko zacznie zamarzać...
Opublikowano
no tak, ale trzeba mieć nadzieje, a jak coś pujdzie nie tak, to wytnie się przeręble i pod lodem będe polował <_<
Opublikowano
Jestem już niemal pewien że pojadę do Myczkowiec, a więc popatrzyłem jeszcze do Informatora Krainy Wód Łososiowatych i lipieni, no i nie widzę nigdzie wymienionego odcinka, o co chodzi panowie?? czy tam już jest OS??
Opublikowano
nie no to dla mnie zbyt skomplikowane :unsure: może inaczej zapytam, można tam łapać czy nie?? a tak btw to tam ponoć woda prawie stoi w miejscu, czy ona aby nie będzie skuta lodem?? może lepiej uderzyć niżej Hoczewki?? ogólnie to jestem w d.... , jak widziałem dzisiaj san w Sanoku to nie zapowiada się obiecująco :wacko:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...