castman Opublikowano 19 Stycznia 2010 Opublikowano 19 Stycznia 2010 Który z tych multikuw lepiej się spisze w przedziale rzutowym od 4g do 15g.
wobler129 Opublikowano 19 Stycznia 2010 Opublikowano 19 Stycznia 2010 Jeśli od 4g to dokup szpulkę Avail do Premiera i spokojnie dasz radę 4g przynętami A w razie czego zmieniasz szpulkę na oryginalną i nawet 100g machniesz. Nie wierzę, że jaxon machnie 4g przynętami.
castman Opublikowano 20 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 20 Stycznia 2010 Ok a gdzie taką szpulke Avail dostane
wobler129 Opublikowano 20 Stycznia 2010 Opublikowano 20 Stycznia 2010 Napisz posta w dziale kupie może ktoś ma Ja tak kupiłem. Albo ściągnij zza granicy
Pablos Opublikowano 21 Stycznia 2010 Opublikowano 21 Stycznia 2010 Który z tych multikuw lepiej się spisze w przedziale rzutowym od 4g do 15g. Na pewno Premier bedzie lepszy, nawet z oryginalna szpulka
jerzy Opublikowano 21 Stycznia 2010 Opublikowano 21 Stycznia 2010 Napisz pusta w dziale kupie może ktoś ma .. Napisz pełna w dziale kupie, moze tez ktos ma. Ale bedzie pewnie nieco drozsza niz pusta
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się