remek Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Drodzy Forumowicze,Właśnie przystąpiliśmy do przetargu na nowego dostawcę hostingu dla jerkbait.pl. Do czasu wyboru prosimy o wyrozumiałość i cerpliwość. Błąd 503 wynika z okresowego i zwykle krótkotrwałego przeciążenia serwera po stronie dostawcy. Obecnie usunięcie tego problemu jest dla mnie priorytetem numer jeden. PozdrawiamRemek
szpiegu Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 do przetargu to ile to kosztuje ??? zwyklego zapytania o cene nie można ??
remek Opublikowano 22 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 22 Stycznia 2010 Szpiegu,Jest to zwykłe zapytanie ofertowe. Mamy swoje wymagania i chcemy mieć SLA (Service Level Agreement) więc oczekuję poważnych odpowiedzi z konkretnymi propozycjami rozwiązań - bo w 99% będziemy mieli własny serwer gdzieś na świecie. PozdrawiamRemek
Tomaszek Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 przeciążenia serwera po stronie dostawcy. Oczywiście że po stronie dostawcy Przy okazji zmiany można by też rozważyć przesypę na jakiś aktualniejszy skrypt forum bo aktualny jest poniżej standardów.
Tomek_N Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 To wez zaoferuj Twoja pomoc i do roboty - ciagle i zawsze tylko marudzisz...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się