TroutFan Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Przeglądałem dzisiaj Plat'a i zauwazyłem pare nowinek. Pojawił sie nowy kołowroteczek ABU Revo Neos 2000:http://www.plat.co.jp/PLAT/2010NEW/ABU.pdfNowa Stella:http://www.plat.co.jp/PLAT/2010NEW/STELLA1.pdfhttp://www.plat.co.jp/PLAT/2010NEW/STELLA2.pdf Nowe Certate (tu ciekawostka techniczna z łozyskiem oporowym):http://www.plat.co.jp/PLAT/2010NEW/2010CERTATE.html
TroutFan Opublikowano 22 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 22 Stycznia 2010 Tu można oglądnąć nową Stellę:http://tv.shimano.co.jp/movie/others/stella2010_02/
suli102 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Ale super sprzet!!!Najbardziej spasowala mi by Stelka C3000SDH z podwojna korbka!Wiecie moze gdzie ja mozna zamowic i za ile?
jerzy Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 jesli dobrze widze, to ten nowy revo OrraBJ ma dosc plytka szpule. czy ktos znalazl jakies info na temat tego multiplikatora na stronach ABU?
TroutFan Opublikowano 2 Lutego 2010 Autor Opublikowano 2 Lutego 2010 Trafiłem na zdjęcie gdzie widać nowy rotor w Certate
TroutFan Opublikowano 2 Lutego 2010 Autor Opublikowano 2 Lutego 2010 A tutaj filmik: http://www.daiwa-fishingshow.com/products/certate_movie.html
hasior Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Rotor jak dła mnie to przerost formy nad treścią,widac opakowanie lekko zmienione i tyle
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się