koks Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Tak jak w temacie - czy ktos na to lowil , ma ? jak to oceniacie?sa w rozmiarach 13c i chyba 19cm.
Kamil Z. Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Było troszkę o tym tu: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=2828& ;prevloaded=1&&start=0 PozdrawiamKamil
andrew Opublikowano 22 Stycznia 2010 Opublikowano 22 Stycznia 2010 Tak jak w temacie - czy ktos na to lowil , ma ? jak to oceniacie?sa w rozmiarach 13c i chyba 19cm. Bardzo dobra przyneta. Sledz to najlepiej dopracowany jerk na planecie. Od tego roku jest tez 25cm.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się