wedkarz331 Opublikowano 24 Stycznia 2010 Opublikowano 24 Stycznia 2010 Witam!Czy nie znacie może jakiegoś fajnego, ciekawego miejsca na wczasy z żoną i dzieckiem, koniecznie w połączeniu z wędkowaniem, głownie okoń,szczupak... pozdrawiam
wedkarz331 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 28 Stycznia 2010 Witam.Czyżby nikt nie miał żadnej propozycji
Marvin Opublikowano 28 Stycznia 2010 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Widocznie wcale nie tak łatwo znaleźć fajne, ciekawe miejsce, w którym uchowały się jeszcze przynajmniej dwie ryby...
jerry hzs Opublikowano 28 Stycznia 2010 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Temat takich wczasow byl juz poruszany . Byc moze wejdzie ktos i Ci podpowie ale na to trzeba czasu ...dopiero 3 dni minelo od zadania pytania ...niektorych przysypalo i przymrozilo
Monk Opublikowano 28 Stycznia 2010 Opublikowano 28 Stycznia 2010 http://www.wersminia.pl/Może tu jeszcze ze dwie sztuki będą
mr-perch Opublikowano 28 Stycznia 2010 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Dużo zależy od tego, jakiego standardu oczekujesz i jakie pieniądze masz przygotowane na cały swój pobyt. W okolicach Olsztyna (tu mieszkam) jest bardzo wiele miejsc godnych odwiedzenia z wędką.
wedkarz331 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 28 Stycznia 2010 Dużo zależy od tego, jakiego standardu oczekujesz i jakie pieniądze masz przygotowane na cały swój pobyt. W okolicach Olsztyna (tu mieszkam) jest bardzo wiele miejsc godnych odwiedzenia z wędką. Witam!Dla mnie to może być zwykłay domek i jezioro z rybami natomiast jade na wakacje z dzieckiem 5letnim i żoną, zakładając że pogoda może nie dopisać, chciałbym aby miejsce było wyposarzone w jakąś świetlice, plac zabaw,itd..do tzw. rodzinnego pobytu, pieniążki tu nie grają roli aby miejsce było fajne, dziękuje z górypozdrawiam
Kuba Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 chciałbym aby miejsce było wyposaŻone w jakąś świetlice, plac zabaw,itd..do tzw. rodzinnego pobytu, To z reguly jest domena wiekszych osrodków, niestety. Jest cos takiego kolo Pasymia, nazywa sie Kalwa. Maja wszystko. Z tym ze rybnosc jezior bedacych w gestii Energopolu...
mr-perch Opublikowano 29 Stycznia 2010 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Chyba nie jest tak źle z Kalwą... W ub. tygodniu jeden z pracowników Gospodarstwa Rybackiego złowił spod lodu kilka medalowych okoni. I wcale nie siecią... Poleciłbym też jezioro Kośno, ale tam zezwolenie kosztuje niemało i brak jest dniówek. Miejsc do wypoczynku z rodziną jest na prawdę sporo. Chociażby ośrodek Kłobuk nad Gimem, Rybaki nad Łańskiem, Złoty Strug nad Plusznem, Leśna Polana nad Klebarskim... Wystarczy grzebnąć w necie...
_ronin Opublikowano 31 Stycznia 2010 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Znam ciekawy ośrodek na Kaszubach jest wszystko czego potrzebujesz: prywatne jezioro około 40ha, plac zabaw dla dzieci, świetlica,bar, stołówka,niezłe warunki w murowanych domkach, przystępne ceny. Jezioro jest zarybiane przez właściciela i nie ma na nim odłowów sieciowych, przejrzystość wody do 6m, strefa ciszy, łódki. Wciąż jest jeszcze sporo dużego okonia, szczupaki na ogół sześćdziesiąt tale trafiają się też większe. A namiary masz na priv i jeszcze jedno na wakacje to już bym zaczął rezerwować.
wedkarz331 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 31 Stycznia 2010 Witam :)Dzięki koledze Ronin urlop zarezerwowany wielkie dzięki dla wszystkich za propozycje.Pozdrawiam
Bobby0404 Opublikowano 1 Lutego 2010 Opublikowano 1 Lutego 2010 Witam mr-perch, wiesz coś może bliżej na temat ośrodka nad Łańskim?Będę wdzięczny za jakieś info. Pzdr
_ronin Opublikowano 1 Lutego 2010 Opublikowano 1 Lutego 2010 Jak będzie potrzebował to podam konkretne miejscówki zawsze też możesz podpytać nurków gdzie jest ryba (co roku mają tam szkolenia).A jeszce jedno około 1km od ośrodka jest zaj... prywaten 2-3ha jeziorko leśniczego. Jak go poprosisz to powoli na nim łowić,a jest co...
mavric_1 Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Witaj Jeśli możesz podać mi namiary na ten ośrodek na Kaszubachbędę wdzięczny PozdrawiamMichał Czarnewicz
Gość Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Witam ! Podaję namiary na fajny domek nad jeziorem Gil w miejscowości Kotkowo byłem parę razy. Polecam w okolicy duże jeziora jak Isąg i Jeziorak także można powalczyć. http://www.domeknadwoda.pl Pozdrawiam Outsiderhttp://www.rybieeldorado.comhttp://www.szkiery.com
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się