Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy nie znacie może jakiegoś fajnego, ciekawego miejsca na wczasy z żoną i dzieckiem, koniecznie w połączeniu z wędkowaniem, głownie okoń,szczupak... :mellow: pozdrawiam

Opublikowano
Temat takich wczasow byl juz poruszany . Byc moze wejdzie ktos i Ci podpowie ale na to trzeba czasu ...dopiero 3 dni minelo od zadania pytania :D ...niektorych przysypalo i przymrozilo :lol:
Opublikowano
Dużo zależy od tego, jakiego standardu oczekujesz i jakie pieniądze masz przygotowane na cały swój pobyt. W okolicach Olsztyna (tu mieszkam) jest bardzo wiele miejsc godnych odwiedzenia z wędką.
Opublikowano

Dużo zależy od tego, jakiego standardu oczekujesz i jakie pieniądze masz przygotowane na cały swój pobyt. W okolicach Olsztyna (tu mieszkam) jest bardzo wiele miejsc godnych odwiedzenia z wędką.

 

Witam!

Dla mnie to może być zwykłay domek i jezioro z rybami :mellow: natomiast jade na wakacje z dzieckiem 5letnim i żoną, zakładając że pogoda może nie dopisać, chciałbym aby miejsce było wyposarzone w jakąś świetlice, plac zabaw,itd..do tzw. rodzinnego pobytu, pieniążki tu nie grają roli aby miejsce było fajne, dziękuje z góry

pozdrawiam

Opublikowano

chciałbym aby miejsce było wyposaŻone w jakąś świetlice, plac zabaw,itd..do tzw. rodzinnego pobytu,

To z reguly jest domena wiekszych osrodków, niestety. Jest cos takiego kolo Pasymia, nazywa sie Kalwa. Maja wszystko. Z tym ze rybnosc jezior bedacych w gestii Energopolu... :(

Opublikowano
Chyba nie jest tak źle z Kalwą... W ub. tygodniu jeden z pracowników Gospodarstwa Rybackiego złowił spod lodu kilka medalowych okoni. I wcale nie siecią... Poleciłbym też jezioro Kośno, ale tam zezwolenie kosztuje niemało i brak jest dniówek. Miejsc do wypoczynku z rodziną jest na prawdę sporo. Chociażby ośrodek Kłobuk nad Gimem, Rybaki nad Łańskiem, Złoty Strug nad Plusznem, Leśna Polana nad Klebarskim... Wystarczy grzebnąć w necie...
Opublikowano

Znam ciekawy ośrodek na Kaszubach jest wszystko czego potrzebujesz: prywatne jezioro około 40ha, plac zabaw dla dzieci, świetlica,bar, stołówka,niezłe warunki w murowanych domkach, przystępne ceny. Jezioro jest zarybiane przez właściciela i nie ma na nim odłowów sieciowych, przejrzystość wody do 6m, strefa ciszy, łódki. Wciąż jest jeszcze sporo dużego okonia, szczupaki na ogół sześćdziesiąt tale trafiają się też większe.

 

A namiary masz na priv i jeszcze jedno na wakacje to już bym zaczął rezerwować.

 

Opublikowano

Jak będzie potrzebował to podam konkretne miejscówki zawsze też możesz podpytać nurków gdzie jest ryba (co roku mają tam szkolenia).

A jeszce jedno około 1km od ośrodka jest zaj... prywaten 2-3ha jeziorko leśniczego. Jak go poprosisz to powoli na nim łowić,a jest co...

 

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...