remek Opublikowano 3 Lutego 2010 Autor Opublikowano 3 Lutego 2010 Jeszcze małe przypomnienie dla osób, które nie doczytały - myślę, że warto wskoczyć. PozdrawiamRemek
Włóczykij Opublikowano 5 Lutego 2010 Opublikowano 5 Lutego 2010 Na spotkaniu j.pl mnie nie będzie więc może przynajmniej tu się pojawię.
Kuba Opublikowano 5 Lutego 2010 Opublikowano 5 Lutego 2010 mam niby z buta chwilke, wiec kto wie? mam tez co robic.
remek Opublikowano 6 Lutego 2010 Autor Opublikowano 6 Lutego 2010 Byłem. Było też kilku forumowiczów. Prezentacja świetna, bo rozbudziła moją wyobraźnię. Wędkarski raj na ziemi! Piękne zdjęcia wędkarskie oj ... wyprawa do zaliczenia ze względu na ryby, piekną scenerię. Gratuluję pomysłu i dzięki za prezentację. PozdrawiamRemek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się