Skocz do zawartości

Warszawskie spotkanie jerkbait.pl - 10.02.2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Miło mi ogłosić, że 10.02.2010 o godz. 19.00 organizujemy Warszawskie Spotkanie Jerkbait.pl. Lokalizacja imprezy to tradycyjnie już Tawerna tuż za horyzontem - www.tuzzahoryzontem.pl/ . Zapraszam serdecznie!

 

EDIT: data spotkania przesunięta na 10.02, godzina bez zmiany

 

Na spotkaniu na obecną chwilę planujemy oprócz miłego spotkania i pogadanki na tematy wędkarskie dystrybucję Kalendarzy 2010 jerkbait.pl oraz dla chętny, za dosłownie przysłowiową złotówkę (1PLN), film DVD ze spotkania jerkbait.pl, które poświęcone było wyprawom do Norwegii. Prezentacja przeprowadzona była przez naszego forumowicza Witka.

 

Ze względu na bardzo duże obciążenie naszego gościa (brak wolnych terminów w lutym), który będzie prezentował dla nas swoje prace fotograficzne dotyczące Wisły zarezerwowałem termin marcowy.

 

Proszę o zapisywanie się na listę chętnych, osób które przybędą na nasze spotkanie.

 

Pozdrawiam i oczywiście zapraszam

Remek

 

 

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Jak już pisałem w innym wątku i ja postaram się wpaść. Z tego co wiem to w planach remka jest jeszcze jedna atrakcja tego wieczoru - coś co kiedyś miało być ale nie wyszło i teraz ma się udać :lol: ale to może remek sam napisze B)
Opublikowano

Jeśli mogę prosić to piszcie kto chce DVD z wykładem Witka. Muszę nagrać odpowiednią liczbę płyt choć ... napędu nie mam jakiegoś super, hiper szybkiego :D

 

Spotkanie będę chciał dodatkowo wzbogacić o pokaz konserwacji multiplikatorów. Pokaz będzie filmowy, prezentację przeprowadzi inżynier shimano :D Dołożę wszelkich starań by tym razem pokaz się odbył - wezmę po prostu inny komputer.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

narazie 50/50, musze sie zamienic :wacko:

 

zamień, zamień - 2 kalendarze czekają na Ciebie, płytka DVD z Norwegią i ... miłe spotkanie :D

Opublikowano

Lista osób, które przybędą na spotkanie:

 

1. @slider@

2. Kuba

3. Hlehle

4. Tommek

5. Nemo

6. Friko

7. Witek

8. Kryst

9. Milupa4

10. Radekg

11. Mariano Italiano

12. Krzysiek

13. BartekP

14. Mario i jego komputer :D

15. Trudny

16. Korsarz

17. Marcin_k

 

 

 

No dobra zaczynam nagrywać płytki :D

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Termin fatalny. :( W Warszawie to akurat czas ferii szkolnych, a chyba wśród jerbait'owiczów jest trochę dzieciatych.

Miłego wieczoru!

 

 

Będzie w marcu. Zapraszam na kolejny termin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...