grunwald18 Opublikowano 28 Stycznia 2010 Opublikowano 28 Stycznia 2010 witajcie.poszukuje jakiegos dobrego kijka.mam problem jak chyba kazdy kto kupuje 1wsze combo.otoz szukam kijka w miare uniwersalnego gdyz ciezko biegac z 2 kijami.znalazlem ,,larus platinum executor jerk 2.10,,i nie wiem czy kij powaznie moze miec takie parametry.gdyz:-cw 1/2-3oz 14-84gr-moc-heavy z tego co wiem heavy to raczej 60-80 a nawet 100gr czyli jak to sie ma do dolnej granicy wyrzutu-akcja-fast-linia 12-25lb czyli 5.44-11.35kg (gorna granica uszkodzenia blanku wydaje mi sie mala biorac pod uwage gorna granice wyrzutu i porownujac z innymi kijami)jesli ktos moglby zdefiniowac to i prosze o porade fachowca to mogloby to pomoc wielu takim ktorzy szukaja cos w miare uniwersalnego.jesli owy kij bylby godny polecenia to prosilbym o rade jaki multik.chodzimio zastosowanie przynet w tej wadze 14-84 zarowno gumki 7-12cm na 8-12g glowce jak i jerki(nigdy nie lowilem ale patrzac na ich wage to bledne)..prosze o kilka typow multikow zarowno tych za 200 jak i za 800zl wiemze ten drugi bedzie lepszy ale wole jakos wszytsko pogodzic.oczywiscie sklaniam sie ku niskoprofilowym z hamulcem magnetycznym.i gdyby kijek okazal sie niewypalem to co proponowalibyscie jako alternatywe..mam nadzieje ze ten temat pomoze w ogromnej skali zaczynajacym cast i szukajacych wielu odpowiedzi.dziekuje bardzo za kazda pomoc.pozdrawiam c&r zamieszczam linka z tym kijkiem http://www.wedkarskiezakupy.pl/shopping/product_enlarge.php? id=819
grunwald18 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 29 Stycznia 2010 Avid Series ® Salmon & SteelheadAVC80HF dlugosc-8'(2.44m)moc- Heavyakcja- Fast czesci-1linka- 12 - 25 jak w larusie i przy duzo wiekszym cwcw-1 - 6(28-168gr)dolnik-5waga- 7.0(196gr)cena- $ 230wychodzi na to ze inni producenci maja jeszcze wiekszy przedzial wagowy.ciekawe moze opinia fachowca
Friko Opublikowano 31 Stycznia 2010 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Grunwald, miałem w ręce kilka Laursów i powiem tak: kije castingowe z serii Platinum sprawiały bardzo dobre wrażenie i na pewno były warte swojej ceny. Jeżeli chodzi o zakres c.w. jaki był na nich podany, to mówiąc szczerze nie pamiętam już dokładnie, ale chyba był on sporo zawyżony tzn. kije sprawiały wrażenie bardziej finezyjnych niż wskazywałby na to zakres podanego ciężaru wyrzutowego. Chyba że pamięć mnie zawodzi Pozdrawiam
grunwald18 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 31 Stycznia 2010 dziekuje bardzo za opinie,to juz druga pozytywna na temat tej marki,prawdopodobnie zaopatrze sie w ten kijek.zostal jeszcze wybor multika niskoprofilowego z hamulcem magneteycznym.raz jeszcze dziekuje wszytskim ktorzy czynnie pomagaja.dzieki temu oszczedza sie mase czasu w poszukiwaniu i doborze kija.c&r
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się