Skocz do zawartości

zakrecony bardziej niz multik poplatany bardziej niz broda


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
otoz niektorzy pisza ze maja kij np cw do 35 gr i radzi sobie z 45gr jerkiem a do tego z 5gr glowka przy dolnej cw 10gr.czy mozliwe sa takie odchyly??czy zakladajac 5gr gume do kija 10-30gr bedziemy w stanie oddac dobry rzut(dobry wedkarz dobry wiatr) i czuc jej prace??zapytam inaczej czy istenieje sprzet ktory zapewni dobra iskuteczna prace przy wabikach 5-45gr a jesli nie to jaki przedzial max biorac poczatkowa cw 5gr..interesuje mnie zarowno polow black bassa jak i szczupaka na wodach ktorych lowie oba gatunki wystepuja razem i w obu ptzypadkach lowienie sprawia wiele frajdy chcialbymjakos to pogodzic..glownie chodzi mi o kij gdyz multik lepiej dopasowac jak juz ma kija.jesli ktos doradzi rowniez multik bede wniebowziety.dziekuje i pozdrawiam wszytskich.c&r
Opublikowano

tak odcyly w stosunku do tego co napisano na kiju sa czasami spore. Jednak wsztsko zalezy od producenta. starsze wersje st Croix byly chyba najlepszym przykladem na takie zjawisko. Lamiglas juz np. nie.

 

Kij 5-45g? Czemu nie, ale sporo lepiej w castingu wyjdziesz jak poszukasz kija 5-15/20g i 30-80g. Funkcjonalnosc wzrasta nie poronywalnie bardziej niz w przypadku jednego kija o bardzo szerokim c/w.

 

Ponadto polecam studiowanie dwoch watkow przyklejonych na gorze dzialu baitcasting. Zestaw optymalny i katalog multiplikatorow...

 

wiedzy castingowej masz tu na forum ogrom...

 

 

 

pozd JW :D

Opublikowano

jerzy wlasnie w tym problem za duzo tu macie materialu ;p z tego co tu czytam i nie mowie tylko o forum to robicie kawal dobrej roboty.casting jest malo popularny w polsce a wy macie jedna z najlepszych stronek jaknie najlepsza o wedkarstwie.oby tal dalej.gdybys mogl zweocic uwage na kijek ktory podalem w innym temacie larus......sciema?bylbym ci naprawde wdzieczny.pozdrawiam c&r

 

Opublikowano
Grunwald pogadaj z Pablom'em. on kiedys prerobil w mneijszym lub wiekszym stopniu calusienką oferte larusa. może cos będzie Ci mógł pomóc... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...