Skocz do zawartości

MEGAFORCE 100 TSHL.opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witajcie.czy ktos mial do czynienia z tym multikiem??prazentuje sie calkiem niezle.brakuje jedynie wiadomosci gdzie zostala zrobiona(zapewne wietnam badz taiwan).prosze o opinie.chce ja zmontowac z kijem larusa 14-84gr.pytanko czy tym multikiem bedziemy sprawnie rzucac wabikami 10gr i czy nie ociazymy go nadmiernie jerkami 80gr.dziekuje za wszytskie opinie.c&r
Opublikowano
witaj.z tego co widze sa za i przeciw.obawiam sie ze chinczyk z jerkami 60+moze sobie nie poradzic.mialem do w rece i robi dobre wrazenie ale wrazenie robia tez staloszpulowce za 100zl dopoki nie zaczniesz ich uzywac.wykonanie i stylistyka to jedno a funkcjonalnosc to juz inna sprawa.mimo wszytsko uwazam ze sprzet godny uwagi tymbardziej dla poczatkujacych ktorzy nie od razu rzucaja sie na gleboka wode.uwzam ze po 1 sezonie sami bedziemi mieli wlasne zdanie na temat czego tak naprawde potrzebujemy.nie mniej jednak uwazam ze niedoswiadczonemu i poczatkujacemu trudno bedzie zajezdzic ta daiwe z zcego wynika ze jako 1wszy uniwersalny multik moze dac wiele radosci i nie przyczyni sie do rozczarowania castingiem....wiesz moze gdzie kolega kupil tego 13+ za 315 zl??pozdarwiam.c&r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...