grunwald18 Opublikowano 1 Lutego 2010 Opublikowano 1 Lutego 2010 w polsce jest to malo popularne;ja lowie w hiszpani gdzie ma to wielu zwolennikow.jest to rewelacyjna alternatywa do pontonu.lepszy transport (waga okolo 10kg) nizsza cena,lepszy dostep do wody jak i na wodzie.moze ktos zna dobry sklep z takim sprzetem.samszukalemlecz trudno znalezc widzialem tylko jedna pozycje przekraczajaca 2 lub 3krotnie cene za to samoplywadelko co w hiszpani.fajnie byloby popatrzec na youtubie lowiacych na plywadelkach na naszych wodach
grunwald18 Opublikowano 1 Lutego 2010 Autor Opublikowano 1 Lutego 2010 a wyglada to tak:) sa to zawody w polowie szczupaka.zaleta tego jest ze mozesz zabtac ze soba 2 zestawy 1 do lekkiego 2 do srednio-ciezkiego castingu.pato (tak sie nazywa plywadelko)zakladasz jak plecak i w droge:)(uzywaja tu tez pato typu catamaran ktory z regoly jest ciezszy bardziej uniwersalnyi oniebo drozszy)pozdrawiam.c&r
grunwald18 Opublikowano 2 Lutego 2010 Autor Opublikowano 2 Lutego 2010 zle wpisalem wage plywadelka (10kg) zaczynaja sie od okolo 3kg pozniej to zaleznosci od wielkosc itd
hasior Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 pływadełka fajne ale jeszcze fajniejszy rybostan ilosciowo i jakościowo klasa.taki BB to dobre rozwiązanie na leśne jeziorka ,gdzie trzeba gnać przez krzaki,lepiej nieść wtedy taki sprzęt niż łodke
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się