remek Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Cześć,Bardzo miło nam, jako redakcji jerkbait.pl zaprezentować na łamach naszego portalu nowe czasopismo wędkarskie, które już niebawem pojawi się na rynku polskim. Niniejszy artykuł traktujemy jako swego rodzaju premierę medialną. Mamy ogromną nadzieję, że Sztuka łowienia znajdzie wśród Was wielu odbiorców. Redakcja jerkbait.pl Zapraszamy do lektury jednego z artykułów z nowego dwumiesięcznika o tematyce muchowej - Sztuka Łowienia. W naszym piśmie pragniemy przybliżyć Wam wędkarstwo muchowe, techniki, muchy i skuteczne sposoby łowienia, ale przedwszystkim chcemy pokazywać jak wielką przygoda może być łowienie ryb na muchę. Stawiamy na dobrej jakości teksty i fotografię, ciekawe relacje z łowisk polskich i zagranicznych, ukazanie aspektu przygody związanego z wędkarstwem. Nasz magazyn znajdziecie już w połowie lutego w wielu dobrych sklepach wędkarskich, sklepach on-line ale również będzie do nabycia i zaprenumerowania na naszej stronie www.sztukalowienia.pl Serdecznie zapraszamy!!Redkacja Sztuka Łowienia Zapraszam do lektury artykułuRemek
TroutFan Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Miło jest sie dowiedzieć że bedzie gazeta wędkarska o tematyce muchowej.
TroutFan Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 W sumie to powinno powstać czasopismo łączące tematyke ruchomej szpulki czyli casting i mucha w jednym czasopismie.
Marvin Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 A ja podziwiam, rozmarzam się i... po raz kolejny dostaję jakiegoś czegoś: dlaczego w tylu pięknych miejscach można łowić na sztucznego owada zrobionego z kłaków i piórek, a na sztuczną rybkę wystruganą z drewna - już nie?
Sławek Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Można się rozmarzyć... nawet byłbym szczęśliwy z łowienia na muchę choć nieczęsto to robię. Ale jakoś w takiej scenerii mucha pasuje najbardziej
Kuba Standera Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 A ja podziwiam, rozmarzam się i... po raz kolejny dostaję jakiegoś czegoś: dlaczego w tylu pięknych miejscach można łowić na sztucznego owada zrobionego z kłaków i piórek, a na sztuczną rybkę wystruganą z drewna - już nie?Ponieważ włodarze rzeki postanowili tak a nie inaczej Po prostu, w większości miejsc połów sportowy łososiowatych to mucha. Nie ma co z tym dyskutować, tak świat ułożony Jako redaktor tego magazynu serdecznie zapraszam do prenumeraty i zakupienia - zarówno on-line jak i w dobrych sklepach wędkarskich
adiz1 Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Artykuł sympatyczny.Najbardziej cieszy mnie jednak wiadomość, że ktoś w końcu zaryzykował i odważył się wydać czasopismo dla muszkarzy.Do tej pory rezygnowałem z zakupu ogólnowędkarskich czasopism. Płacić za cały numer, dla jedno-dwu stronicowego artykułu?Trzymam kciuki za dalszy rozwój czasopisma.
Marvin Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 [quote title=standerus napisał(a) dnia Tue, 02 February 2010 12:00Ponieważ włodarze rzeki postanowili tak a nie inaczej Po prostu, w większości miejsc połów sportowy łososiowatych to mucha. Nie ma co z tym dyskutować, tak świat ułożony Opisane słoweńskie rzeki to dla mnie kraina ze snu; spinningiści też takie sny miewają... Wiem, jak jest świat ułożony, po prostu mi szkoda, że w takim miejscu nie połowię brzan na spinning - czy potraktowałbym je gorzej, niż to robią muszkarze? Ot, rozżalenie, z zazdrością pomieszane, sól internetowego forum...
Kuba Standera Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 http://www.ribiska-druzina-tolmin.si/forum/viewtopic.php?t=4 79
Mateusz Baran Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 ano pstrąg... choć ze względu na rozmiary mówi się czasem o bałkańskiej głowacicy. Piękna rybka, a więcej szczegółów mozna doczytać tutaj: http://www.balkan-trout.com/studied_taxa_7_marble_trout.htm
tpe Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Okolica i łowiska wprost bajkowe. Taki muchowy Avartar Przepiękne ryby.W tym roku na pewno już nie odpuszczę muchowym bassom. Imitacje sand eel'i już się krecą.A późną jesienią zaatakuję lipienie na Sanie. Już upatrzyłem sobie blank u Daniela. Trzymam za Was kciuki, jednego wiernego czytelnika macie na pewno
Kuba Standera Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Trzymam za Was kciuki, jednego wiernego czytelnika macie na pewno Dzięki Tpe!
Sławek Oppeln Bronikowski Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Mnie się podoba każdorazowo , kiedy zbyt podręcznikiem nie trąci , a zwłaszcza kiedy słowo celnie trafia na do chętnej wyobrażni czytelnika . A barwne obrazki , albo fotografie nie są tylko alibi ..Bardzo jestem ciekaw formuły miesięcznika . Jak wyważy się Alice in wonderland , do burej prozy życia ..
NiSz Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Mimo że do łowienia na muchę mi daleko, to muszę przyznać - bardzo fajny artykuł, fajne zdjęcia ale te krajobrazy Niepowtarzalne!. Na pewno od czasu do czasu przeczytam pisemko A mam takie pytanie, rozumiem że w Słowenii włodarzami poszczególnych odcinków rzek są kluby wędkarskie? Czy źle to rozumiem? Jak wygląda administracyjnie wędkarstwo tam? Jeżeli jest tak jak mi się wydaje, że poszczególne odcinki rzeki są podzielone pod różne kluby - kluby które zrzeszają wędkarzy a nie 'niszczycieli' wszystkiego co pływa, to tylko pogratulować, uważam że to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie! - ale mogę sie mylić więc proszę o oświecenie
Saiblling Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 We wrześniu, z kumplami, mieliśmy okazję zobaczyć tego wielkiego marmura w siedzibie RDT w tolominie. Wrażenie niesamowite. Ten z artykułu o słowenii ( z daiwą w tle) miał tylko 66cm . Za to wyholowany został na żyłę..0.14 .Standerus, Kuba, jak widzę zapowiada się super gazeta. Gratulacje:) Pozdrowienia
Saiblling Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 kupić? to to wisi na ścianie w biurze ribiskiej druziny w tolominie
Kuba Standera Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Marmura to w Słowenii Naszą gazetę w sklepach wędkarskich i na naszej stronie.
remek Opublikowano 2 Lutego 2010 Autor Opublikowano 2 Lutego 2010 Z tego co Standerus mówił to w Stolycy - Ochotka albo ... prenumerata. PozdrawiamRemek
tomi78 Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Chub norris nie załamuj się chłopie te wody są także dla ciebie .Świata nie zmienisz ale swoją metode wedkowania jak najbardziej,napewno nie bedziesz żałował .Jak nie łowiłem na muche to pisałem posty takie jak ty z wielkom żalem do wszystkich dlaczego fly only.Na szczęście wybrałem dobrą droge i nie mam do nikogo pretensji tylko śmigam sznurem az miło. Byle do maja i jazda na save .
Saiblling Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Dzięki Kuba:) Pytanie zapewne było o gazetę
szpiegu Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Kuba a w Lubuskim gdzie ja to dostane ??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się