szpiegu Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Panowie może ktoś jest chętny na słoną czkawkę na seatroutach po kropku ?? ponieważ Dyrektor WPN ma nas w d..... to może jakieś inne miejsce ilu było by chętnych na taką zajawkę ??
mifek Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 jest jeszcze milo26 ktory sie deklarowal, a jak tak dalej pojdzie to moze sie zdarzyc ze i ja zahacze o morskie powietrze korzystajac ze sposobnosci.....
szpiegu Opublikowano 3 Lutego 2010 Autor Opublikowano 3 Lutego 2010 Waldziu ten usmiech ma znaczyć, że też będziesz ?
popper Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 - oznacza, że właśnie kombinuję jak wszystko pogodzić
mifek Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 - oznacza, że właśnie kombinuję jak wszystko pogodzić tośmy se polowili... przeciez ten popper jeden ten to nam wszystkie ryby wystraszy, a czego nie wystraszy to pokluje... moze bysmy pociagneli zapalki kto zupelnie niechcacy depnie mu na wedke
kryst Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 Mifciu, Czyżby zazdrość i żółć się z Ciebie wylała? Popper'ek Mistrzem Jest! A my to tylko skromni czeladnicy! Nie zapominaj, to jest Jego rok z łososiowatymi, więc nie ważne co zrobisz i tak połowi!
mifek Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 oj tam od razu zazdrosc on juz swoje zlowil
popper Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 Mifciu, Czyżby zazdrość i żółć się z Ciebie wylała? Popper'ek Mistrzem Jest! A my to tylko skromni czeladnicy! Nie zapominaj, to jest Jego rok z łososiowatymi, więc nie ważne co zrobisz i tak połowi! Przez skromność zwyczajna dopiszę, że mowa o roku 2009, jeśli chodzi o TE rybki Ale, ale, aleeeee.... Na plażę, to ja mogę z leżakiem i aparatem może..... Co?????
Kuba Standera Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 swpoko, będziesz nam herbatę gotował
popper Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 swpoko, będziesz nam herbatę gotowałKuba, Ty juz od herbaty odwyknij. Ona tylko w anglosaskich głowach mąci. U nas mącą inne płyny. Szlachetniejsze jakoby są. Zapytaj Krysta. Ale, jak już bardzo będziesz chciał ....
popper Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 Czkawka czkawką a ja wciąż się zbroję. Ostatni nabytek made by Yokozuna
mifek Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 no nei mow ze YOko puscil cos w obieg... no no w szczecinie plenia sie przeciazone tapsy zbrojone specjalnie pod seatrouty w jedna ale za to porzadna kotwiczke masa pojedynczej sztuki w granicach 17-20g
tpe Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 no nei mow ze YOko puscil cos w obieg... no no w szczecinie plenia sie przeciazone tapsy zbrojone specjalnie pod seatrouty w jedna ale za to porzadna kotwiczke masa pojedynczej sztuki w granicach 17-20g Rozmawiałem o nich niedawno z Michałem. Dlaczego na sea trouty wobler ma być uzbrojony tylko w jedną kotwiczkę? Wprawdzie w Ire nie łowię dużo morskich troci, ale zauważyłem, że większość zapina się za brzuszną kotwiczkę Tapsa.
popper Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 A jednak Masa błystek w/g mojej wagi to 23g a ołówka 24g.Błystki nieco przeciążone w części najszerszej.
Taps Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 No tak. Daniel nawet nie wspomniał, że paczka jest na miejscu,a już Tapsy się plenią jak robactwo.Moje doświadczenia z trociemi morskim jest mizerne, wiec sie nie wypowiadam jak te ryby atakują przynęty.Bass ma wiecej okoniowych genów,więc pewnie dlatego atakuje przynętę od głowy.Okoni nałowiłem na uklejki naprawdę dużo i wiele było zahaczonych przednią w pysku,tylna w okolicy głowy. Co do kotwic:Porządne to dopiero nadejdą.Specjalnie do Uklejek zamówiłem po kartonie morskich Gamakatsu.Jak dobrze pójdzie ,to na marzec będą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się