MarekVet Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 Witajcie Zwaracam się z pytaniem czy istnieje możliwość przerobienia silnika Hondy BF 8 HP na 10 HP ? Pojemność obu silników jest taka sama więc narodziło się pytanie czy nie mozna zwiekszyć mocy. Będę wdzięczny za pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam Marek
tornado Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 Niema problemu z tym silnikiem, musisz dokupić nowy wałek rozrządu i komputer zanieść to do dobrego mechanika i Ci przerobi.A kolega w tej cenie kupi nowy silnik
uups Opublikowano 14 Stycznia 2018 Opublikowano 14 Stycznia 2018 Witam stoję przed zakupem silnika do pontonu 3,60 i wstępnie padł wybór na hondę bf8 . Mam pytanie czy silnik bf8 i bf10 to ten sam silnik tylko odblokowany lub przesterowany ?
uups Opublikowano 14 Stycznia 2018 Opublikowano 14 Stycznia 2018 niestety nie wydaale co nie wyda ? bo nie kumam
evin Opublikowano 14 Stycznia 2018 Opublikowano 14 Stycznia 2018 (edytowane) nie wyjdzie przeróbka.wałek rozrzadu inny i drogi i inne ECU( tez drogie) Edytowane 14 Stycznia 2018 przez evin
Marchisio Opublikowano 15 Stycznia 2018 Opublikowano 15 Stycznia 2018 Nie ECU a raczej CDI , to nie samochód
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się