Jacolmaj2 Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 Witam .Poszukuje mechanizmu zbijającegokabłąk do kołowrotka: DAIWA EG2650H.To dosc stary model,ale moze ktos ma do niego czesci? bardzo prosze o kontakt.Pozdrawiam
@slider@ Opublikowano 4 Lutego 2010 Opublikowano 4 Lutego 2010 Witam .Poszukuje mechanizmu zbijającegokabłąk do kołowrotka: DAIWA EG2650H.To dosc stary model,ale moze ktos ma do niego czesci? bardzo prosze o kontakt.Pozdrawiam Chyba pomyliłeś miejsce zamieszczenia postu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się