Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Czy ktoś z Was był na w/w targach w sobotę lub niedzielę 30-31,01,2010 ?

Jak dla mnie to WIELKA ZDRADA :angry: , chyba że o czymś nie wiem...

 

Pozdrawiam

 

Czaro73

Opublikowano

Miałem iść, ale jak zobaczyłem w necie listę wystawców to odpuściłem, dla jednego Dorado nie pójdę. Nie są to niestety już te same targi co parę lat temu.

Pozdrawiam Filip :D

Opublikowano

No to sobie teraz popiszę ... :D

W sobotę wybrałem się na targi, poszedłem do kas po bilety i bilet parkingow-wjazdowy. Stojąc w kolejce ( byłem trzeci ), jacyś Państwo stojący jako pierwsi, zaczeli podnosić głos, że w kasach sprzedając bilety na targi wędkarskie, łaskawie nie poinformowali kupujących, że w/w targów nie ma - zostały odwołane po piątkowym dniu.

Po dłuższych negocjacjach z starszym kasowym, owa reklamacja została uwzględniona.

I tak sobie myślę, że wystawcy i organizatorzy mają nas moczy-kijów w głębokim poważaniu, tak samo jak jaśnie panujący nam PZW i nasi politycy. Ja mieszkający w Poznaniu, byłem poirytowany, przy kasach zero informacji, że impra została odwołana. A co z przyjezdnymi ?

 

JEDNA WIELKA PORAŻKA

 

Pozdrawiam

 

Czaro73

 

Opublikowano

Dla mnie to nie jest niespodzianka. Z roku na rok ta impreza sie wygaszala. Poszukiwano nowych, tanszych lokalizacji....i jak widac zostala znaleziona najtansza opcja... :unsure:

 

Gumo

Opublikowano

Te coroczne targi wedkarstwa chyba nazywają się Na ryby i są organizowane w tym roku w Warszawie.Te poznańskie to jakiś dziki wymysł organizatorów.Pewnie im się nie podoba ,ze co roku są w innym mieście i próbowali zawalczyć u siebie.

Jeszcze są targi w Zabrzu,czy gdzieś na Śląsku,ale z tego co słyszłem to są one mocno karpiowe.

Ale to nie wszystko.Tydzień temu dostałem zaproszenie na marcowe targi turystyczno-wedkarskie w Bydgoszczy. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...