Krisu23 Opublikowano 6 Lutego 2010 Opublikowano 6 Lutego 2010 31 stycznia 2010 ukonstytułowało się koło wędkarskie w Zawoi. Nareszcie górna Skawica, perełka beskidów doczekała się swojego gospodarza. Rzekę mamy piękną, plany wielkie, co z tego wyjdzie zobaczymy. Ale wyjdzie bo bardzo chcemy, a jak się chce to zawsze da radę. Na naszej rzece obowiązuje tylko mucha, i własnie muszkarzy chciałbym nad nią skusić. Na razie nic nie mam oprócz deklaracji, ale myślę, że przy mądrym gospodarowaniu wszyscy będą mieli z tego pociechę. Nawet kiedyś o Skawicy pisał M Hassa w WŚ. Rzeka zapomniana i zaniedbana, ale z wielkim potencjałem. Będę w tym wątku pisał o wszystkim co się na niej dzieje, bo uważam, że jest tego warta. Poczekajcie dwa lata, i sami docenicie jej walory. OS też jest w planie.
mirat Opublikowano 7 Lutego 2010 Opublikowano 7 Lutego 2010 Krisu23 czeka was dużo pracy będę trzymał kciuki oby więcej takich inicjatyw powodzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się