Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 stycznia 2010 ukonstytułowało się koło wędkarskie w Zawoi. Nareszcie górna Skawica, perełka beskidów doczekała się swojego gospodarza. Rzekę mamy piękną, plany wielkie, co z tego wyjdzie zobaczymy. Ale wyjdzie bo bardzo chcemy, a jak się chce to zawsze da radę. Na naszej rzece obowiązuje tylko mucha, i własnie muszkarzy chciałbym nad nią skusić. Na razie nic nie mam oprócz deklaracji, ale myślę, że przy mądrym gospodarowaniu wszyscy będą mieli z tego pociechę. Nawet kiedyś o Skawicy pisał M Hassa w WŚ. Rzeka zapomniana i zaniedbana, ale z wielkim potencjałem. Będę w tym wątku pisał o wszystkim co się na niej dzieje, bo uważam, że jest tego warta. Poczekajcie dwa lata, i sami docenicie jej walory. OS też jest w planie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...