szymi Opublikowano 8 Lutego 2010 Opublikowano 8 Lutego 2010 Witam ,ma zapytanie ja te oznaczenia przetłumaczyc , bo mam zamiar kupic kija i jest tak oznaczony 10`012/7-1 1/2 OZ<DPA>TP/MH/XF wydaje mi sie ze jest w tym dlugosc ciezar wyrzutu i krzywa ugiecia??? i czy nada sie to na bolka?????
Mekamil Opublikowano 8 Lutego 2010 Opublikowano 8 Lutego 2010 10`01 - ok. 307cm długości2/7-1 1/2 OZ - c.w. 8-42gMH/XF - medium hard / x-fastNa boleniowaniu cienko się znam
Gumofilc Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Z ciekawosci zapytam - co to za kij? Oznaczenia sa dosc niespotykane...Bardzo szeroki zakres c.w., zeby rozeznac co to jest przydalaby sie moc (LB v kg). Na bolenie czy sie nada? Powinien...z tym ze jakie da rade miotac przynety bedzie wiadomo po srednicy szzcytowki. Gumo
mifek Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 10`01 - ok. 307cm długości2/7-1 1/2 OZ - c.w. 8-42gMH/XF - medium hard / x-fastNa boleniowaniu cienko się znam bardzie by pasowalo MEDIUM HEAVY ale to szczegol...
szymi Opublikowano 9 Lutego 2010 Autor Opublikowano 9 Lutego 2010 z tego co sie orientuje jest to kij firmy fujitsu,kolegi szwagier chce sprzedac i nie za wiele wiem o tym kiju lecz podobno bardzo mocny i czuły jednoczesnie.
Guzu Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Fujitsu ? Fujitsu Siemens to niektorzy moi znajomi maja laptopy, ale wedki z takim podpisem nie mialem okazji spotkac. Guzu
Kuba Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 bardzie by pasowalo MEDIUM HEAVY w sumie tak, medium ciut konkuruje z hard
Kuba Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Fujitsu ? Fujitsu Siemens to niektorzy moi znajomi maja laptopy, ale wedki z takim podpisem nie mialem okazji spotkac.co ty, k...a, wiesz o dywersyfikacji...
Gumofilc Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Trudno mi cokolwiek doradzac w takiej sytuacji... Gumo
szymi Opublikowano 9 Lutego 2010 Autor Opublikowano 9 Lutego 2010 to jest cos z tej serii http://www.allegro.pl/item907615887_spinning_fujitsu_shogun_ sh_3_05m_12_60g_japonczyk.html tylko ten co mi chłop chce sprzedac jest do 42gr
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się