Skocz do zawartości

Co to oznacza.????


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,ma zapytanie ja te oznaczenia przetłumaczyc , bo mam zamiar kupic kija i jest tak oznaczony

 

10`01

2/7-1 1/2 OZ

<DPA>TP/MH/XF

wydaje mi sie ze jest w tym dlugosc ciezar wyrzutu i krzywa ugiecia??? i czy nada sie to na bolka?????

Opublikowano

Z ciekawosci zapytam - co to za kij? Oznaczenia sa dosc niespotykane...

Bardzo szeroki zakres c.w., zeby rozeznac co to jest przydalaby sie moc (LB v kg).

 

Na bolenie czy sie nada? Powinien...z tym ze jakie da rade miotac przynety bedzie wiadomo po srednicy szzcytowki.

 

Gumo

Opublikowano

10`01 - ok. 307cm długości

2/7-1 1/2 OZ - c.w. 8-42g

MH/XF - medium hard / x-fast

Na boleniowaniu cienko się znam ;)

 

 

 

bardzie by pasowalo MEDIUM HEAVY

 

ale to szczegol...

Opublikowano
z tego co sie orientuje jest to kij firmy fujitsu,kolegi szwagier chce sprzedac i nie za wiele wiem o tym kiju lecz podobno bardzo mocny i czuły jednoczesnie.
Opublikowano

Fujitsu ?

Fujitsu Siemens to niektorzy moi znajomi maja laptopy, ale wedki z takim podpisem nie mialem okazji spotkac.

 

Guzu

Opublikowano

Fujitsu ?

Fujitsu Siemens to niektorzy moi znajomi maja laptopy, ale wedki z takim podpisem nie mialem okazji spotkac.

co ty, k...a, wiesz o dywersyfikacji... :mellow:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...