Skocz do zawartości

Zima trwa i trwa...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak myślicie, kiedy po tak ostrej zimie można spodziewać się pierwszych jazi i kleni na spining? Można z powodzeniem spiningować odrazu po roztopieniu lodu na rzece? Czy będzie trzeba troszkę poczekać, aż rybki dojdą do siebie? Dodam, że wędkuję na małych nizinnych rzeczkach np. Wkra, Łydynia...
Opublikowano

Ja zaczynam łowić gdy klenie wypływają ku powierzchni by wygrzewać się w promieniach słońca, ale myślę że po roztopach można śmiało zaczynać polować na te piękne rybki, tylko że wtedy trzeba szukać dużo głębiej. Są na forum specjaliści którzy na pewno udzielą fachowej odpowiedzi gdzie ich szukać.

Pozdrawiam

Opublikowano

Baloo, a gdzie szukał byś kleni na Wiśle jak lód zacznie schodzić?

Mnie szczerze mówiąc kusi juz teraz żeby się wybrać jak temperatura czasem oscyluje w okolicach -1, -2C bo wisła nie wszędzie jest zamarznięta. na całej szerokości.

Opublikowano

Jak myślicie, kiedy po tak ostrej zimie można spodziewać się pierwszych jazi i kleni na spining? Można z powodzeniem spiningować odrazu po roztopieniu lodu na rzece? Czy będzie trzeba troszkę poczekać, aż rybki dojdą do siebie? Dodam, że wędkuję na małych nizinnych rzeczkach np. Wkra, Łydynia...

 

A poczym maja dojsc do siebie?

Ryby jedza mniej i wiecej, przez cały rok.

W roznych czesciach naszego pieknego kraju, beda to zgoła inne

okresy czasowe.

Proponuje piescic sprzet i kiedy sie nadarzy okazja smigac nad rzeczke i tropic, wypatrywac sladow na wodzie kleniojazi.

Nic nie zastapi, czynnego i czestego łowienia.

Złotej recepty nikt Ci nie da :D

 

Tu masz tematy, ktore wracaja jak bumerang,

praktycznie co roku. Nie dublujmy watkow.

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=131322 &

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8112&amp ;amp ;amp ;start=0&

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...