wisnia023 Opublikowano 8 Lutego 2010 Opublikowano 8 Lutego 2010 Jak myślicie, kiedy po tak ostrej zimie można spodziewać się pierwszych jazi i kleni na spining? Można z powodzeniem spiningować odrazu po roztopieniu lodu na rzece? Czy będzie trzeba troszkę poczekać, aż rybki dojdą do siebie? Dodam, że wędkuję na małych nizinnych rzeczkach np. Wkra, Łydynia...
Rivera Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Ja zaczynam łowić gdy klenie wypływają ku powierzchni by wygrzewać się w promieniach słońca, ale myślę że po roztopach można śmiało zaczynać polować na te piękne rybki, tylko że wtedy trzeba szukać dużo głębiej. Są na forum specjaliści którzy na pewno udzielą fachowej odpowiedzi gdzie ich szukać.Pozdrawiam
Mateusz Baran Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 klenie biorą cały rok, nawet teraz! oczywiście jak się zejdzie pośniegowa woda, powinno być tylko lepiej i coraz bardziej widowiskowo!
Włóczykij Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Baloo, a gdzie szukał byś kleni na Wiśle jak lód zacznie schodzić?Mnie szczerze mówiąc kusi juz teraz żeby się wybrać jak temperatura czasem oscyluje w okolicach -1, -2C bo wisła nie wszędzie jest zamarznięta. na całej szerokości.
Marcel Opublikowano 9 Lutego 2010 Opublikowano 9 Lutego 2010 Jak myślicie, kiedy po tak ostrej zimie można spodziewać się pierwszych jazi i kleni na spining? Można z powodzeniem spiningować odrazu po roztopieniu lodu na rzece? Czy będzie trzeba troszkę poczekać, aż rybki dojdą do siebie? Dodam, że wędkuję na małych nizinnych rzeczkach np. Wkra, Łydynia... A poczym maja dojsc do siebie?Ryby jedza mniej i wiecej, przez cały rok.W roznych czesciach naszego pieknego kraju, beda to zgoła inneokresy czasowe. Proponuje piescic sprzet i kiedy sie nadarzy okazja smigac nad rzeczke i tropic, wypatrywac sladow na wodzie kleniojazi. Nic nie zastapi, czynnego i czestego łowienia.Złotej recepty nikt Ci nie da Tu masz tematy, ktore wracaja jak bumerang, praktycznie co roku. Nie dublujmy watkow. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=131322 & http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8112& ;amp ;amp ;start=0&
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się