pepe_79 Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Witam,mógłby ktoś zabrać głos w temacie tego multika?Konkretnie chodzi mi o wersję 1000LH. Czy będzie dobry do niedużych jerków typu Slider 7 czy też 10 ?Jak z wytrzymałością, komfortem łowienia i zakresem przynęt? Aha, obok dźwigni zwalniania szpuli ma jeszcze taki pstryczek...Do czego on służy? Pozdrawiam.Paweł
Mekamil Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Aha, obok dźwigni zwalniania szpuli ma jeszcze taki pstryczek...Do czego on służy? To jest flipping. W trakcie rzutu jego wciśnięcie powoduje blokadę szpuli (jak po przekręceniu korbką).
pepe_79 Opublikowano 7 Października 2010 Autor Opublikowano 7 Października 2010 ja na swoim miałem nawiniętą linke 0,28 i ze Sliderem 10F oraz Fatso 10F było OK. Slider 7 już gorzej, ale grubość plecionki na pewno miała też spory wpływ. Według mnie właściwości rzutowe ma troche gorsze od ABU C3 4601.
kmr1 Opublikowano 10 Maja 2011 Opublikowano 10 Maja 2011 Flipping.... W trakcie rzutu jego wciśnięcie powoduje blokadę szpuli (jak po przekręceniu korbką). tzn. że blokuje natychmiast?! czytaj: można odstrzelić przynętę?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się