Skocz do zawartości

DAM Quick Power Striker - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mógłby ktoś zabrać głos w temacie tego multika?

Konkretnie chodzi mi o wersję 1000LH.

 

Czy będzie dobry do niedużych jerków typu Slider 7 czy też 10 ?

Jak z wytrzymałością, komfortem łowienia i zakresem przynęt?

 

Aha, obok dźwigni zwalniania szpuli ma jeszcze taki pstryczek...

Do czego on służy?

 

Pozdrawiam.

Paweł

 

 

 

Opublikowano

 

Aha, obok dźwigni zwalniania szpuli ma jeszcze taki pstryczek...

Do czego on służy?

 

 

 

To jest flipping. W trakcie rzutu jego wciśnięcie powoduje blokadę szpuli (jak po przekręceniu korbką).

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
ja na swoim miałem nawiniętą linke 0,28 i ze Sliderem 10F oraz Fatso 10F było OK. Slider 7 już gorzej, ale grubość plecionki na pewno miała też spory wpływ. Według mnie właściwości rzutowe ma troche gorsze od ABU C3 4601.
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Flipping....

 

W trakcie rzutu jego wciśnięcie powoduje blokadę szpuli (jak po przekręceniu korbką).

 

tzn. że blokuje natychmiast?! czytaj: można odstrzelić przynętę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...