castman Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Witam mam pytanie czy ten kijek pasuje do multka jaxon xtl. dodam że to wersja jednoczęsciowa.
castman Opublikowano 13 Lutego 2010 Autor Opublikowano 13 Lutego 2010 A zna ktoś może wartość najniższą którą da rade wyrzucic wyrzej wymienionym zestawem
pepe_79 Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 trudno powiedzieć...wartość najniższa zależy od minimum dwóch rzeczy:- odległości na jaką chcesz wyrzucić ową wartość najniższą- umiejętności rzucającego Myślę, że przynętami od kilkunastu gramów powinno się już dać rzucać trochę dalej niż pod nogi...Mi udawało się rzucać z Jaxona XTL gumkami ok. 5-6 cm z główką ok. 8-10 gram na... chyba jakieś 15-20 metrów. Pozdrawiam.Paweł
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się