Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pocięchę dla osób odprawionych z kwitkiem przy kasie cichcem

odwołanych targów wędkarskich w Poznaniu jeszcze ciepłe fotki z wczoraj zakończonego Osaka Tackle Show 2010, prosto z Japonii zdjęcia od naszego przyjaciela Mamoru Tsuruta (Matagi), z pozdrowieniami dla Użytkowników jerkbait.pl

 

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os1.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os2.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os3.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os5.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os6.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os7.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os8.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os9.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os10.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os11.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os12.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os13.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os14.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os15.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os16.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os17.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os18.jpg

 

http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os19.jpg

Opublikowano
Szok po prostu. Ciekawe czy u nas się kiedys odbędą targi wędkarskie na zbliżonym poziomie. Mi zaimponowały kolory blanków głównie A może za jakiś czas w Polsce będą dostępne blanki z kraju Kwitnącej Wiśni...... :D
Opublikowano

Nie rozumiem.....:D Czy te kolorowe rurki to nie elementy blanków? :D

 

Aha a jeśli pytasz jakie blanki miałyby być dostępne w Polsce to nie wiem jakie, nie znam szczegółów, więc nie będę rozsiewał plotek, ale jest szansa że jakieś Made In Japan będą

Opublikowano

panowie ale o co chodzi. przeciez ostagtnimi czasy coraz wiecej firm robi blanki w kolorze specjalnie pod klienta. z tego co pamietam ATC/SHIKARI ma taka opcje - choc swego czasu bylo ograniczenie min. 5 sztuk blanku - mam nadzieje ze danielXR lub Łukasz M. mnie poprawią jesli sie myle

 

dodatkowo jest kilka firm ktore nie dosc ze maluja blank na dowolny kolor to jeszcze moga takowy blank zaprojektowac specjalnie pod klienta...

 

 

Opublikowano

z tego co pamietam Robert (Hammer) korzystał z usług firmy projektującej blanki specjalnie pod klienta.

 

jesli natomiast chodzi o pytanie kiedy cos takiego bedzie u nas to ...

 

biorac pod uwage nasze tzw. rodzime firmy wedkarskie to smiem twierdzic ze nigdy :mellow:

 

takze pozostaje prywatny import ew wspolpraca w dobrymi rodbiulderami :D ktorzy czasami jak chca to tez potrafia cuda na kiju robic :mellow:

Opublikowano

mi to wyglada na rurki wover maja robic chyba za atrapy blanku ale to chyba bedzie element dolnika a nie sam blank

 

O Rurkach wover to pierwszy raz słyszę/czytam. Aż takiej wiedzy rodbulderskiej nie posiadam i nawet nie zamierzam, na razie przynajmniej. Więc skojarzyło mi się to z niczym innym jak z blankami. Wszystkiego nie wiem, nie widziałem, ciągle się uczę nowych rzeczy, popełniam błędy, gafy. Jestem tylko człowiekiem

Niemniej kolorki super :D

Opublikowano

Jeżeli już to woven ale jak zwał tak zwał. To po prostu lakierowane tuby z materiału kompozytowego na których montuje się rękojeści a potem całe tuby osadza na blanku na arborach - w tej technologii korzyta wiele firm japonskich jak Megabass, Evergreen itp a również na podobnej zasadzie montowane są rękojeści rezonansowe w Fishing Center.

 

To oczywiście zdjęcia ze stoiska Mamoru - domyślam się że wystawiając się nie miał wiele czasu na krążenie po targach i robienie fotek :lol: jak komuś mało, zawsze może sam polecieć i zrobić więcej, lepiej itp <_<

 

 

ps. a blanki made in japan można zdobyć bez większego problemu. Nawet już wędki na nich powstają:

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=7193&amp ;prevloaded=1&&start=20

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...