remek Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Na pocięchę dla osób odprawionych z kwitkiem przy kasie cichcem odwołanych targów wędkarskich w Poznaniu jeszcze ciepłe fotki z wczoraj zakończonego Osaka Tackle Show 2010, prosto z Japonii zdjęcia od naszego przyjaciela Mamoru Tsuruta (Matagi), z pozdrowieniami dla Użytkowników jerkbait.pl http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os1.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os2.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os3.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os5.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os6.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os7.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os8.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os9.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os10.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os11.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os12.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os13.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os14.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os15.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os16.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os17.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os18.jpg http://www.matagi.co.jp/osakashow2010/os19.jpg
OloPe Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Szok po prostu. Ciekawe czy u nas się kiedys odbędą targi wędkarskie na zbliżonym poziomie. Mi zaimponowały kolory blanków głównie A może za jakiś czas w Polsce będą dostępne blanki z kraju Kwitnącej Wiśni......
OloPe Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 Nie rozumiem..... Czy te kolorowe rurki to nie elementy blanków? Aha a jeśli pytasz jakie blanki miałyby być dostępne w Polsce to nie wiem jakie, nie znam szczegółów, więc nie będę rozsiewał plotek, ale jest szansa że jakieś Made In Japan będą
szpiegu Opublikowano 11 Lutego 2010 Opublikowano 11 Lutego 2010 mi to wyglada na rurki wover maja robic chyba za atrapy blanku ale to chyba bedzie element dolnika a nie sam blank
Tarłoś Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 W zasadzie to relacja nie z targów ale z gablot Momuru Tsuruta .No i trochę pontonów też jest
TroutFan Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 Tutaj jest trochę zdjeć z Osaki:http://picasaweb.google.com/SWATfishingTutaj można przy okazji zobaczyć jak wyglądają zawody prawdopodobnie koła wędkarskiego w japanie:http://picasaweb.google.com/msonline1111
mifek Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 panowie ale o co chodzi. przeciez ostagtnimi czasy coraz wiecej firm robi blanki w kolorze specjalnie pod klienta. z tego co pamietam ATC/SHIKARI ma taka opcje - choc swego czasu bylo ograniczenie min. 5 sztuk blanku - mam nadzieje ze danielXR lub Łukasz M. mnie poprawią jesli sie myle dodatkowo jest kilka firm ktore nie dosc ze maluja blank na dowolny kolor to jeszcze moga takowy blank zaprojektowac specjalnie pod klienta...
mifek Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 z tego co pamietam Robert (Hammer) korzystał z usług firmy projektującej blanki specjalnie pod klienta. jesli natomiast chodzi o pytanie kiedy cos takiego bedzie u nas to ... biorac pod uwage nasze tzw. rodzime firmy wedkarskie to smiem twierdzic ze nigdy takze pozostaje prywatny import ew wspolpraca w dobrymi rodbiulderami ktorzy czasami jak chca to tez potrafia cuda na kiju robic
OloPe Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 mi to wyglada na rurki wover maja robic chyba za atrapy blanku ale to chyba bedzie element dolnika a nie sam blank O Rurkach wover to pierwszy raz słyszę/czytam. Aż takiej wiedzy rodbulderskiej nie posiadam i nawet nie zamierzam, na razie przynajmniej. Więc skojarzyło mi się to z niczym innym jak z blankami. Wszystkiego nie wiem, nie widziałem, ciągle się uczę nowych rzeczy, popełniam błędy, gafy. Jestem tylko człowiekiem Niemniej kolorki super
Friko Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 Jeżeli już to woven ale jak zwał tak zwał. To po prostu lakierowane tuby z materiału kompozytowego na których montuje się rękojeści a potem całe tuby osadza na blanku na arborach - w tej technologii korzyta wiele firm japonskich jak Megabass, Evergreen itp a również na podobnej zasadzie montowane są rękojeści rezonansowe w Fishing Center. To oczywiście zdjęcia ze stoiska Mamoru - domyślam się że wystawiając się nie miał wiele czasu na krążenie po targach i robienie fotek jak komuś mało, zawsze może sam polecieć i zrobić więcej, lepiej itp <_< ps. a blanki made in japan można zdobyć bez większego problemu. Nawet już wędki na nich powstają: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=7193& ;prevloaded=1&&start=20
kuzyn Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 ... może kogoś zainteresuje: http://www.thetightline.com.au/
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się