Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli nikt sie jeszcze nie odwazyl to moze ja zaczne. Na razie same kelty, wiec nie pstrykalem, tylko szybko wypuszczalem do wody. Przyroda, jak zwykle o tej porze roku w Szkocji, nie rozpieszczala kolorami. Ponizej otwarcie sezonu na Deveron.

 

http://i260.photobucket.com/albums/ii2/lukomat/DSCF2409a.jpg

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Bajka o wilkolakach :lol: Tecza pokazala sie doslownie na kilkanascie sekund. Pstryknalem fotke z automatu, popatrzylem na monitor i zrobilem powtorke, ale teczy juz prawie nie bylo.
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

28 marca moj Przyjaciel Yokozuna mial wyjatkowy wieczor ...w 2,5 godziny 9 troci z wybrzeza Baltyku na swoja blaszke . Zdiecia tylko kilku ryb zrobil przybywajacy z pomoca Steril czyli Szymon Jankowski ....Yoko czy moge Ci mowic Mistrzu ? :mellow:

 

.

post-30-1348914689,4707_thumb.jpg

post-30-1348914689,5192_thumb.jpg

Opublikowano
ostatnie dwa tygodnie to srebrne szalenstwo - ciagla kombinacja, zeby jak najczesciej byc nad morzem i lowic. Efektem jest sezon ze snow, piekne, silne ryby, wschody slonca, ktore przynosza brania. Obsesja:)
Opublikowano

Wielkie gratulacje Marcin! Wyglada na to ze niebo uchylilo rabka dla ciebie :D.

Musze przyznac ze po pacyficznej stronie srebro tez zaowocowalo.

Sezon zimowego steelheada juz sie konczy ale byl wyjatkowo obfity.

Pare fotek ze Stamp River na wyspie Vancouver:

 

.

post-1077-1348914694,4705_thumb.jpg

post-1077-1348914694,5342_thumb.jpg

Opublikowano
Polowy tez sa okazja do zatrzymania paru dzikich ryb(tych co nie maja obcietej pletwy tluszczowej.Wpuszczamy je do prpzeplywowej tuby(na fotce) a pracownicy wylegarni ryb w gorze rzeki odbieraja je wieczorem do poboru ikry. Wszystkie ryby ktore pochodza z wylegarni sa legalne do zatrzymania(2szt.) a wszytkie dzikie do tuby albo na wolnosc, po krotkiej sesji fotograficznej oczywiscie..

post-1077-1348914694,5954_thumb.jpg

post-1077-1348914694,679_thumb.jpg

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...