lukomat Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 Jesli nikt sie jeszcze nie odwazyl to moze ja zaczne. Na razie same kelty, wiec nie pstrykalem, tylko szybko wypuszczalem do wody. Przyroda, jak zwykle o tej porze roku w Szkocji, nie rozpieszczala kolorami. Ponizej otwarcie sezonu na Deveron. http://i260.photobucket.com/albums/ii2/lukomat/DSCF2409a.jpg
jerry hzs Opublikowano 12 Lutego 2010 Opublikowano 12 Lutego 2010 Dzieki Luko...to jak bajka ...nie blefuj ja tam widze cala palete kolorow
lukomat Opublikowano 12 Lutego 2010 Autor Opublikowano 12 Lutego 2010 Bajka o wilkolakach Tecza pokazala sie doslownie na kilkanascie sekund. Pstryknalem fotke z automatu, popatrzylem na monitor i zrobilem powtorke, ale teczy juz prawie nie bylo.
jerry hzs Opublikowano 13 Lutego 2010 Opublikowano 13 Lutego 2010 Bajka to jest taka ze tam gdzie tecza wchodzi w ziemie zakopany jest skarb ...na drugi raz bacznie sie przygladaj
peresada Opublikowano 16 Lutego 2010 Opublikowano 16 Lutego 2010 witam!dziś byłem nad wodą po raz pierwszy w tym roku - dwa kelciory i szczupak pozdrówka
jerry hzs Opublikowano 26 Marca 2010 Opublikowano 26 Marca 2010 Marcowa Trotka z baltyckiego brzegu ... moj Przyjaciel Yokozuna .
Mateusz Baran Opublikowano 26 Marca 2010 Opublikowano 26 Marca 2010 NO proszę jaka ładna rybka. Szkoda, że Marcin tak rzadko pojawia się w sieci. najważniejsze, że łowi! pozdrowienia
remek Opublikowano 26 Marca 2010 Opublikowano 26 Marca 2010 Ale zdjęcie! Piękne światełko, super! Ryba równie ładna. Gratulacje. PozdrawiamRemek
popper Opublikowano 26 Marca 2010 Opublikowano 26 Marca 2010 Brawo Marcin. No i pewnie przynęta własnego wzoru. Poznaję po oku ).
Steril Opublikowano 3 Kwietnia 2010 Opublikowano 3 Kwietnia 2010 Poranne sreberko, samica, 75cm, 4.8kg. Pozdrawiam! .
Grzecho Opublikowano 4 Kwietnia 2010 Opublikowano 4 Kwietnia 2010 Wspaniała ryba. Gratulacje. pzdrGrzecho
jerry hzs Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Opublikowano 5 Kwietnia 2010 28 marca moj Przyjaciel Yokozuna mial wyjatkowy wieczor ...w 2,5 godziny 9 troci z wybrzeza Baltyku na swoja blaszke . Zdiecia tylko kilku ryb zrobil przybywajacy z pomoca Steril czyli Szymon Jankowski ....Yoko czy moge Ci mowic Mistrzu ? .
Steril Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Opublikowano 5 Kwietnia 2010 ostatnie dwa tygodnie to srebrne szalenstwo - ciagla kombinacja, zeby jak najczesciej byc nad morzem i lowic. Efektem jest sezon ze snow, piekne, silne ryby, wschody slonca, ktore przynosza brania. Obsesja:)
gaweł Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Piękne Srebra!Gratuluję!Niektórzy przez lata marzą o złowieniu choć Jednego srebrniaka.
Tadeo Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Wielkie gratulacje Marcin! Wyglada na to ze niebo uchylilo rabka dla ciebie . Musze przyznac ze po pacyficznej stronie srebro tez zaowocowalo. Sezon zimowego steelheada juz sie konczy ale byl wyjatkowo obfity.Pare fotek ze Stamp River na wyspie Vancouver: .
Tadeo Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Opublikowano 5 Kwietnia 2010 Polowy tez sa okazja do zatrzymania paru dzikich ryb(tych co nie maja obcietej pletwy tluszczowej.Wpuszczamy je do prpzeplywowej tuby(na fotce) a pracownicy wylegarni ryb w gorze rzeki odbieraja je wieczorem do poboru ikry. Wszystkie ryby ktore pochodza z wylegarni sa legalne do zatrzymania(2szt.) a wszytkie dzikie do tuby albo na wolnosc, po krotkiej sesji fotograficznej oczywiscie..
jerry hzs Opublikowano 6 Kwietnia 2010 Opublikowano 6 Kwietnia 2010 Dziekuje Tadeo ze wstawiles swoje steelheady piekne zdiecia i ryby
Singor_ths Opublikowano 28 Kwietnia 2010 Opublikowano 28 Kwietnia 2010 Zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem Mateusza Kalkowskiego i Andrzeja Wiznera. Przewodnicy rozmawiają na temat łowienia Troci z plaży. http://narybytv.tv/index/film/id/42 Film został zrealizowany podczas jednej z wędkarskich wypraw grupowych organizowanych przez: http://przewodnicywedkarscy.pl/ Pozdrawiam, Mateusz
Tomek Sulej Opublikowano 16 Maja 2010 Opublikowano 16 Maja 2010 100+ marzenie każdego wędkarza....Morrum 2010
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się