Rafal001 Opublikowano 15 Lutego 2010 Opublikowano 15 Lutego 2010 Witam-Panowie mam pytanie-Czy ktoś łowił w zeszłym sezonie na Jeziorze Żywieckim ? Jak teraz wygląda populacja drapieżnika w tym jeziorze? Pozdrawiam
Krisu23 Opublikowano 6 Kwietnia 2010 Opublikowano 6 Kwietnia 2010 Teraz zobaczyłem ten wątek. Ja łowiłem cały sezon. Szału nie było. Szczupak jest w ilościach znikomych. Sandacza sporo ale drobnego. Trafiały się jako przyłów piękne okonie takie 35-40 i większe. Bolenia jest w opór, Żywiec to teraz chyba najlepsze jeziorowe łowisko bolka na południu polski. Wiem też, że w zbiorniku Porąbka który jest poniżej występuje trotka jeziorowa. Od czasu do czasu słychać o złowionej sztuce. Ale chyba konkretnie to jeszcze nikt się do nich nie dobrał. Wiem też, że na Żywcu złowiono kilka sumków. Jazie występują w wielkich ławicach, ale są strasznie płochliwe i nie da się do nich podpłynąć na odległość rzutu.A największy bolek jakiego złowiono na Żywcu w zeszłym roku to była metrówa. Widziałem zdjęcie. Złowił go zaraz koło samej tamy koleś który wogóle nie spininguje i tylko tak poszedł na chwilę porzucać. Ryba wzięła na popera.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się