Daro Opublikowano 15 Lutego 2010 Opublikowano 15 Lutego 2010 CzescZaczne troche inaczej, niz to zwykle bywa.Mam wedke kupiona dwa lata temu. Jest to wedka sprzedawana pod nazwa ILLEX z tanszej tzw. niebieskiej serji. A teraz troche z opisu wedki; Hard Bait Versatile, B-183 MML. 7-25g 10-16lbWedka ta bardzo chetnie lowie. Jest letka, bardzo sztywna i dobrze czyma ryby. (Lowie tylko na plecionke). Jak sztywna jest ta wedka ? Podwieszony Slider 46,0 g wygina wedke cale i tylko 7 cm. Specejalnie napisalem, ze wygina wedke a nie tylko szpice wedki. Jednak bez problemu choluje tez male szczupaki (70-80cm) z rzeki. Wiec mocy jej nie brakuje. Do pelni szczescia brakuje mi czegos podobnego, tylko w granicach 210-230cm. Ps. Wedka ma takie cieple ugiecie, ryby nie szaleja.
Guzu Opublikowano 15 Lutego 2010 Opublikowano 15 Lutego 2010 Ciekawe... Wedka opisana jako 25 g, wieszasz slidera 10 S.Potem jak rozumiem wychodzi ze jednak uzywasz tylko slidera 7.Jak na 25 g to wyjmowanie szczupakow 70- 80 cm z rzeki uwazam za dobre osiagniecie. I teraz pytanie ila ma ta Twoja aktualna wedka skoro szukasz 220-230 cm to pewnie ma ...no wlasnie ile ? Guzu
Daro Opublikowano 15 Lutego 2010 Autor Opublikowano 15 Lutego 2010 CzescNie uzywam Slidera. Chodzilo mi o pewne wyobrazenie. Ale lowie pod mocny prad duzej rzeki w specyficznym miejscu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się