Skocz do zawartości

Tani multiplikator wysoko profilowy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, zamierzam kupić jakiś tani multiplikator wysoko profilowy ( w cenie maksymalnie 300zł ), chciał bym się dowiedzieć co polecacie w tym przedziale cenowym.
Opublikowano
Multiplikator ma służyć do łowienia na ciężkie jerki ( od 50 do 120g ) i na gumy o podobnej masie, zamontować chce go na kiju Dragon Mystery XT Super Jerk Cast 1,85m , c.w. od 60 do 120g.
Opublikowano
było o tym na forum MILION razy, poszukaj troche , nie kombinuj i dołóż 150pln, za około 450 pln kupisz jakiegoś NOWEGO ABU C3, będziesz miał do końca życia
Opublikowano

Multiplikator ma służyć do łowienia na ciężkie jerki ( od 50 do 120g ) i na gumy o podobnej masie, zamontować chce go na kiju Dragon Mystery XT Super Jerk Cast 1,85m , c.w. od 60 do 120g.

 

A przy okazji spytam czy jerkujecie - z powodzeniem - na polskich wodach na takie ciężkie przynęty ?

Taką masę to mają jerki chyba od 14 cm w góre.

 

 

Opublikowano
Masę około 50g mają 10cm jerki tonące np slider lub fatso, i nie zależy mi na ilości (ryby łowie dla przyjemności a nie dla mięsa ) ryb lecz na ich wielkości a duże przynęty są w większości przypadków selektywne. Jak będę chciał się nałowić dużo ryb to mam do tego okońówkę mikado c.w. do 17g.
Opublikowano
Mi się udało niedawno wybaczyć na ebay'u amerykańskim abu 6501 tcs(wersja z fabryczną Power Handle)nieużywany tylko rozpakowany(nietrafiony prezent) za $68, z przesyłką wyszło mnie 240PLN.
Opublikowano

Masę około 50g mają 10cm jerki tonące np slider lub fatso, i nie zależy mi na ilości (ryby łowie dla przyjemności a nie dla mięsa ) ryb lecz na ich wielkości a duże przynęty są w większości przypadków selektywne. Jak będę chciał się nałowić dużo ryb to mam do tego okońówkę mikado c.w. do 17g.

 

Garu88, chyba się nie zrozumieliśmy...

pytałem, czy użytkownicy forum z powodzeniem jerkują na przynęty z zakresu 50-120 gram, a nie co i jak chcesz łowić...

 

Slider i Fatso 10 cm to minimum wagowe z podanego zakresu, a co cięższymi i większymi jerkami, np:

- fatso 14 cm (95 lub 105 gr)

- slider 12 cm (60 lub 70 gr)

- jack 18 cm (60 lub 70 gr)

- warrior 15 cm (75 gr)

 

Macie wyniki na takich klockach, czy tylko rosną bicepsy ?

 

 

Opublikowano

 

Garu88, chyba się nie zrozumieliśmy...

pytałem, czy użytkownicy forum z powodzeniem jerkują na przynęty z zakresu 50-120 gram, a nie co i jak chcesz łowić...

 

Slider i Fatso 10 cm to minimum wagowe z podanego zakresu, a co cięższymi i większymi jerkami, np:

- fatso 14 cm (95 lub 105 gr)

- slider 12 cm (60 lub 70 gr)

- jack 18 cm (60 lub 70 gr)

- warrior 15 cm (75 gr)

 

Macie wyniki na takich klockach, czy tylko rosną bicepsy ?

 

 

A co to ma wspólnego z tematem wątku i pytaniami założyciela wątku :unsure:

Opublikowano

 

 

Slider i Fatso 10 cm to minimum wagowe z podanego zakresu, a co cięższymi i większymi jerkami, np:

- fatso 14 cm (95 lub 105 gr)

- slider 12 cm (60 lub 70 gr)

- jack 18 cm (60 lub 70 gr)

- warrior 15 cm (75 gr)

 

Na moich wodach Slider 12S jeszcze sie sprawdził - reszta niestety, choc nie znaczy to ze nie bede probował :D Dużo lepiej za to kopyta 5 i 6 calowe...

 

Żeby nie było całkiem nie na temat to przychylam sie do wypowiedzi Mekamila w kwesti wyboru okrąglaka. Jeśli jednak bedziesz częsciej używał przynęt przy dolnej granicy rzutowej to może wygodniejszy byłby niskoprofilowiec np Procaster:

http://www.tackletour.com/reviewdaiwaprocaster.html

Choc kształt multika, to indywidualne podejście kazdego...

Opublikowano
Obecnie poważnie rozważam zakup Okumy San Juan 250LX, bo z tego co czytałem też jest to dość mocny kołowrotek który można dostać za 250zł.
Opublikowano
Ja kupiłem nówkę VS z drugiej ręki za 50PLN więcej. Niby tylko parę PLN, a robi różnicę... Może warto trochę dołożyć do ww. modeli? Pytanie, oczywiście, retoryczne. Myślę, że warto
Opublikowano

Z innych propozycji to może jeszcze DAM Quick Power Striker.

Przynajmniej z wyglądu - i chyba cenowo - bardzo podobny do San Juan'a...

Kupiłem kilka dni temu model 1000LH, ale na razie leży w pudełku i czeka aż lody stopnieją... wtedy dopiero będę mógł coś więcej powiedzieć...

 

Opublikowano

Z innych propozycji to może jeszcze DAM Quick Power Striker.

Przynajmniej z wyglądu - i chyba cenowo - bardzo podobny do San Juan'a...

 

Standardowa cena jest ciut wyższa

Opublikowano

Z innych propozycji to może jeszcze DAM Quick Power Striker.

Przynajmniej z wyglądu - i chyba cenowo - bardzo podobny do San Juan'a...

 

Standardowa cena jest ciut wyższa

 

ale czasami trafi się rodzynek i sprzedający , który nie chce się nachapać

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
A więc ostatecznie kupiłem używaną OKUMe INDURON 150 LX , kołowrotek jest niemal identyczny jak Okuma San Juan z tym że ma więcej łożysk ( jest tak samo głośny i ciężki ), ale ogólnie jest to bardzo fajny kołowrotek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...