wisnia023 Opublikowano 15 Lutego 2010 Opublikowano 15 Lutego 2010 Wędkuje lub wędkował ktoś na tej rzeczce? Jakich ryb można się na niej spodziewać? Pozdrawiam.
atb69 Opublikowano 17 Lutego 2010 Opublikowano 17 Lutego 2010 Raczej mały szczupak, mały kleń (od 4 lat zarybiany), sporo jaźia. Jazie trafiają się duże. To wszystko w okolicach Ciechanowa.
wisnia023 Opublikowano 17 Lutego 2010 Autor Opublikowano 17 Lutego 2010 ale wędkujesz tam czy tylko słyszałeś?
atb69 Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Mieszkam w Ciechanowie. Łowie na Łydyni, ale tylko wiosną. Latem bardzo mało wody.
wisnia023 Opublikowano 18 Lutego 2010 Autor Opublikowano 18 Lutego 2010 Spining czy na spławik? Ja też jestem z Ciechanowa, ale szczerze powiem że słabo znam tą rzeczke
skius Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Ech Łydynia,pierwsze ryby łowiłem tam na początku lat 80.Było wszystko,masa szczupaka,okonia,miętusa,trafiały się piękne karpie!!!oczywiście uciekinierzy.Płocie po kilo bardzo często.Po zarybieniach ryba jest tylko z poziomem wody krucho.Znam ludzi którzy łowią z powodzeniem na muchę.Jeśli chcesz info to na priv,chyba rozumiesz;-) 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się