Skocz do zawartości

troche teori-pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wczesniej zastanawialem sie nad kijkiem na sandacze

bylem u zbika i pomacalem kilka st.croix'ow

podpasowl mi mojo bass

na stronie producenta w opisie wedek podane jest do jakiej metody sie nadaja

i tu images/smiley_icons/icon_redface.gif

czy mozecie mi naswietlic sprawe

Wacky Style

Tubes / Grubs

sa to kijki o tych samych c.w. mocy wadze

jedynie roznica jest w dlugosci i akcji

pozd

Opublikowano
Prościzna . Obie do gum , jedna do twisterów i tub na róznych formach główek i offsetów , czyli włóczenie z jigowymi inklinacjami , a wacky albo senko to nieco odmienny sposób zbrojenia . Hak mocujesz na gumie poprzez opaskę albo drucianą spiralkę , w ostateczności nadziewasz przez pół , albo inaczej ułamkowo , i walczysz w toni pływając , chyba że cię opad skusi .. :D
Opublikowano
Ten, który fajniej leży w ręku i lepiej się sprawuje nad wodą. NIE DA SIĘ TEGO SPRAWDZIĆ W INTERNECIE. Przykro mi, jeśli nie pociągnąłem wątku w odpowiadającym Ci kierunku.
Opublikowano

Spróbuj zgodnie z intencją i przeznaczeniem . To naprawdę bardziej rozwojowe zajęcie .. :D

 

nie omieszkam :D

jednak szukam kijka do czegos

mozna zaadoptowac czasami cos gotowego

przejzalem cala oferte st.croix'sa i ten pomimo ze jest z niezbyt wysokomodulowego blanku na sucho wyglada obiecujaco

problem pojawil sie jak zaczolem czytac opisy :mellow:

marketing zabija wedkarstwo :lol:

 

@ LASSOjbait kto szuka ten znajdzie B)

nie majac go nad woda to prawie tak jak ogladanie w necie :mellow:

pozd

 

 

Opublikowano

@pitt dzieki ,raczej radze sobie w necie

ale jakies zacmienie mnie dopadlo :lol:

@slawek naswietle zlozonosc problemu

pomysl na taki kijek pojawil sie bo 2 razy w roku mam okazje polowic z lodki(czasami raz)

nie da sie byc w posiadaniu wszystkich wedek top(no moze sie da ale ja skoro uzywam cos niezmiernie rzadko raczej staram sie jak najmniej wydawac na tego typu sprzety jednoczesnie zachowujac specjalizacje )

i tu sedno szukam czegos w najlepszych proporcjach cena /to do czego ma sluzyc

w pierwszej wersji zastanawialem sie nad poskladaniem batsona

ale w sumie nie do konca znalazlem odpowiedni blank

(bylem w posiadaniu kijka na isb 782 i to nie bylo to)

bedac przy okazji u zbika poogladalem patyki

i ten wydal mi sie wlasnie takim kompromisem

nie jestem ekspertem i caly czas sie ucze

jednak jestem otwarty i staram sie rozwijac

rowniez wiem ze znalezienie kompromisu czasami jest kasochlonne bo czesto zanim znalazlem to czego szukalem skutkowalo przezuceniem kilkunastu konstrukcji,raczej kupowanych nowych a sprzedawanych jako uzywane ze znaczna strata

wiec to mnie nauczylo ze nie nalezy sie spieszyc a wzglebienie tematu czesto jest pomocne

pozd

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...