Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie na temat wędki kompozytowej. długość 300 cm

długość 300 cm- medium/fast

ugięcie- half tip / progress

grafit GIIi + szkło, blank wykonany w Anglii

moc- medium heavy

przynęta 21-40 gram Blank posiada zapas mocy ok. 80% !!!

przelotki Fuji SiC

uchwyt FUJI Co o niej myślicie.Czy taka wędka nadaje się do lżejszych przynęt ok 15-17g.Bardzo dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

Opublikowano
Czyli nie ma sensu stosować jej na szczupaki i sandacze z gumami na główkach 15-20g,a ewentualnie na trocie w rzece średniej wielkości na wobki 6-7cm.Ogólnie do czego taka wędka się nadaje :unsure: i jaka to jest akcja po polsku.
Opublikowano

Akurat do tych zastosowan co wymieniles w ostatnim poscie akurat moglaby sie nadac...chyba

 

Nie widzialem na oczy tego kija

Ciezki temat takie doradzanie na odleglosc...

 

 

Guzu

Opublikowano

co to znaczy że wędka posiada zapas mocy 80%, czy w ogóle zapas mocy?

co krok spotykam się z takim określeniem i za każdym razem trudno mi się wbić w klucz odpowiedzi... :D

Opublikowano

Hej.

Mysle, ze autor postu ma na mysli wedzisko, ktore jest sprzedawane na znanym portalu aukcyjnym

Nie wiem jak interpretowac twierdzenie sprzedawcy, iz posiada zapas mocy 80 % ;P Pewnie tak, ze to spora pala

 

Opublikowano
Zbadałem tą wędkę organoleptycznie i to super wędka na konkretnego drapieżnika i wcale nie taka pała ale jak na moje potrzeby za mocna.Wykonanie perfekcyjnie bez zbędnych bajerów i gadżetów.Jeżeli ktoś potrzebuje wędki na konkretnego zwierza bardzo polecam. :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...