barwena1977 Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Może ktoś używa tego ubuwia i ma wyrobione zdanie?Zastanawiam się czy dobrą alternatywą będą dobre buty wojskowe biorąc pod uwagę że prawdziwe brodzenie to będzie u mnie max15% łowienia a reszta to błotko,chodzenie po zalanych łąkach,przejście kanaliku czy ew. podebranie rybki.korkersy
mifek Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 z tego co sie orientuje co Standerus mial / ma z nimi do czynienia i raczej bardzo chwalil...
Tomek TJ Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Korkers super buty.Bardzo trwałe,bardzo dobre były z wymiennymi podeszwami.Można było zmieniac podeszwę gumową na filcową.Bardzo fajne było to rozwiązanie,szybko sie to zakładało.Poszukaj tych z wymiennymi podeszwami.Potrzebujesz traper na muł,piasek masz gumową, idziesz na kamienie zakładasz filc.W podeszwie w bucie było miejsce na ta wkładkę wykrojone tak że filcowa lub gumowa wchodziła do środka.
barwena1977 Opublikowano 23 Lutego 2010 Autor Opublikowano 23 Lutego 2010 Mogę takie kupić za ok 200zł i dlatego pytam. Pozdrawiam!
Tomek TJ Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 To kupuj.Miałem starszy model ale na stronie korkersa są jeszcze nowsze modele butów z wymiennymi podeszwami.Ja swoje kupiłem na wyprzedazy i smigałem z 6 lat.
barwena1977 Opublikowano 23 Lutego 2010 Autor Opublikowano 23 Lutego 2010 A co mi tam !Wezmę te buciki tym bardziej że są w Polsce.Dla zainteresowanych powiem że za oceanem są na nie bardzo fajne promocje i kosztują ok.30$. Pozdrawiam!
Kuba Standera Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 ja mam crosscurrent od 1,5 sezonu. Po boku delikatnie się przecierają, ale ja ich używam około 60 - 80 razy w sezonie, nie suszę, nie dbam, leżą jak psy...Opcja z wymiennymi podeszwami - rewelacja. Mam trapery i filc z kolcami - więc jest doskonale, na glonowym lodowisku chodzę jak czołg - bez problemu, zmieniam sobie podeszwy na trapery i po śniegu/błocie/piasku/mchu. Ogólnie bardzo zadowolony z nich jestem, choć mogły by być trwalsze.polecam
Zandi21 Opublikowano 23 Stycznia 2016 Opublikowano 23 Stycznia 2016 Witam wszystkich zaglądających chciałbym zapytać użytkowników tego modelu butów o opinie na ich temat wszystkie za i przeciw i przedwszystkim jak jest z rozmiarówka i ich wytrzymałością? Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie
adis Opublikowano 3 Lutego 2016 Opublikowano 3 Lutego 2016 (edytowane) Teraz dopiero zauważyłem ten wątek, buty jak najbardziej godne polecenia. Użytkuje je dwa sezony, ten będzie trzeci i jak na razie nic im nie dolega. Wymiana podeszw to była najważniejsza rzecz która spowodowała ze akurat Korkersy wybrałem. Sama wymiana szybka i bezproblemowa. System ze sznurówkami na zacisk to tez super patent.Co do rozmiaru, normalnie noszę 42, Korkersy mam 44 ( 10 )Następne tez będą tej firmy. Edytowane 3 Lutego 2016 przez adis
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się